به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 19
کد خبر: ۲۷۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
ورود دادستانی کل کشور به اتفاقات فولاد آره‌نا

خوزستان اسپورت- دادستانی کل کشور به موضوع حاشیه‌های جنجالی فینال جام حذفی ورود رسمی کرده است.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، پس از حاشیه‌های تلخ دیدار فینال جام حذفی در اهواز بین تیم‌های پرسپولیس و داماش گیلان و ورود کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به این ماجرا، اکنون دادستانی کل کشور نیز به این موضوع ورود کرده است و در اولین گام با حضور مهدی تاج در دادستانی کل تحقیقات اولیه از ماجراهای تلخ این دیدار آغاز شده است.

دادستانی کل برای آغاز تحقیقات خود در این پرونده مرتضی تورک رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال را به عنوان نماینده ویژه دادستانی معرفی و او نیز در این پرونده ورود کرده است.

قرار است علاوه بر ورود کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دادستانی کل نیز به جهت جنبه عمومی جرم به ماجراهای فینال جام حذفی ورود کند.

پس از تحقیق از مهدی تاج در محل دادستانی کل کشور قرار است که از سایر مسؤولان دست اندرکار برگزاری فینال نیز تحقیق لازم به عمل آید.

شایان ذکر است، باشگاه فولاد خوزستان میزبان خسارت وارده به استادیوم فولاد آره‌نا را مبلغی بیش از یک و نیم میلیارد تومان برآورده کرده و این خسارت در حالیست که باشگاه فولاد خوزستان هیچ سهمی از درآمد بلیط فروشی، تبلیغات محیطی، پخش تلویزیونی و ... بازی فینال جام حذفی نداشته است.
پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲
یوسف فولاد نفت اس خ ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
0
0
پس وقتی نه از بلیط فروشی و نه تبلیغات و پخش تلویزیونی هیچ درامدی نداشتید میزبانی بخوره تو سرتون حقتونه
ناشناس
|
France
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
0
0
ما که حتی نمیتونیم از حق مسلممون دفاع کنیم دلمون خوشه به فکر قهرمانی یا سهمیه باشیم؟
نام:
ایمیل:
* نظر: