به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 September 15
کد خبر: ۲۷۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷
تعداد نظرات: ۶ نظر
امینی: غلط می‌کند مسئولی که می‌گوید پول نداریم
انتقاد امام جمعه مسجدسلیمان از شرایط تیم نفت

خوزستان اسپورت- امام جمعه مسجدسلیمان از آینده مبهم تیم فوتبال نفت این شهر به انتقاد کرد و گفت: وزارت نفت برای اداره تیم بودجه تصویب کند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، جمعی از هواداران تیم نفت مسجدسلیمان در اعتراض به عملکرد هیئت مدیره این باشگاه در مصلای امام خمینی (ره) نخستین شهر نفت‌خیز خاورمیانه تجمع کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق امینی امام جمعه مسجدسلیمان در جمع هواداران تیم نفت با انتقاد از سیاست غلط درباره این تیم اظهار داشت: متاسفانه در این تیم مرتب افراد در حال تغییر هستند آن قدر تغییرات صورت می‌گیرد که نمی‌دانیم مدیر کی هست و مربی کجا است.

وی گفت: آنقدر تغییرات در تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان انجام می‌شود که دیگر خودمان هم دیگر مسئولان این باشگاه را نمی‌شناسیم.

امام جمعه مسجدسلیمان با انتقاد از تغییرات در تیم نفت با طرح چند سوال تصریح کرد: چرا با تیم ما این کار را می‌کنید؟ چرا جوانان بیکار و ناراحت ما را که تنها دلخوشی او همین تیم را ناراحت‌تر می‌کنید؟

وی خاطرنشان کرد: امروز هواداران و جوانان تیم نفت مسجدسلیمان با پوشیدن لباس زرد به اینجا آمدند تا به دفاع از آنها صحبت کنم.

امینی خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و وزیر نفت تاکید کرد: حقوق این شهر را بدهید ما اینجا شرکت خصوصی نداریم که از تیم نفت حمایت کند، نفت داریم که آن هم ما کاری نمی‌کند.

وی با اشاره به وضعیت تیم‌های دیگر شهرها عنوان کرد: آنها ده‌ها شرکت خصوصی دارند و تیمشان را سر دست می‌گیرند، ما چه کنیم که نفت و گاز کاری نکردند.

امام جمعه مسجدسلیمان بیان کرد: از همه صد سال استخراج نفت، فقط یک تیم فوتبال سهم ما شد که آن هم می‌گویند که برای اداره آن بودجه نداریم.

وی تاکید کرد: مسئولی که می‌گوید برای اداره تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بودجه نداریم، غلط می‌کند که این حرف را می‌زند.

امینی با اشاره به درآمد استخراج نفت در مسجدسلیمان خطاب به وزیر نفت گفت: حق ما را بدهید و برای اداره تیم فوتبال نفت بودجه تصویب کنید.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۶
asghar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
0
0
خیلی هم خوبه این تصمیم
Amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
0
0
حاج اقا شما مرد بسیار خوب ومحترمی هستین ازتون میخوایم که خودتون به این مسئولین بی فکر وبی مسئولیت صحبت کنین وحق نفت رو بگیرید
فریدون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
0
0
مستحق بودم وآنها به ذکاتم دادند... حضرت حافظ.... فردا میگویند استاندار دو میلیارد ذکات داد....
شروین یوسفی ازاهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
0
0
حاج اقا امینی عزیزدستتون دردنکنه ما تا پای شاهرگمون هستیم بخدا تاکی تیمها بخوان بیان مسجدسلیمان هی مشت گره کرده ب سمت نیمکت شهرمون بزنن ازفحش ناموس هم بدترهست واسه ما انشالله که هرکسی که مانع این شهر واین تیم میشه خیر از زندگیش نبینه توروخدا فکری رو بیارید چندتا بازیکن حذب کنه لااقل پس این همه نفت گاز و پتروشیمی سد برق پول اینا توی جیب کی میره امیدوارم بشه پول سوزن ودارو واسه خودشون وخانوادشون
شیران زاگرس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
0
0
..مقداری از بودجه تیم نفت رو اینها تقبل کنند:

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان

شرکت پتروشیمی ماهشهر که از گاز مسجدسلیمان تغذیه می کند.

وزارت نیرو با توجه به سد شهید عباسپور و سد گدارلندر

استانداری خوزستان

.
شیران زاگرس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
0
0
چرا تیم نفت آبادان بودجه باید داشته باشد تیم نفت مسجدسلیمان نباید داشته باشد تبعیض چرا ؟!
نام:
ایمیل:
* نظر: