به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 19
کد خبر: ۲۷۲۱۸
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
آخر هفته در باشگاه نفت چه روزی است؟

خوزستان اسپورت- با وجود وعده‌های مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان، تکلیف سرمربی فصل آینده این تیم هنوز مشخص نشده است.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم نفت مسجدسلیمان در ابتدای فصل گذشته لیگ برتر به دلیل نامشخص بودن وضعیت مالکیت باشگاه زمان زیادی را از دست داد که همین موضوع روی روند آماده‌سازی زردپوشان تأثیر منفی گذاشت و نفتی‌ها در لیگ هجدهم با وجودی که سهمیه لیگ برتری را حفظ کردند اما نمایش قدرتمندانه‌ای در طول مسابقات نداشتند.

انتظار می‌رفت که متولیان باشگاه نفت مسجدسلیمان برای لیگ نوزدهم برنامه ریزی بهتری داشته باشند ولی ظواهر امر نشان می‌دهد که در ابتدای فصل جدید نیز مشکلاتی در مسیر انتخاب سرمربی و روند آماده‌سازی تیم وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان روز یکشنبه 5 خرداد در مصاحبه با خبرگزاری‌ها عنوان کرد که هیئت مدیره باشگاه نفت در حال بررسی برنامه‌های ارائه شده از سوی گزینه‌های سرمربیگری است و تا روز پنجشنبه (9 خرداد) سرمربی نفت مسجدسلیمان برای لیگ نوزدهم معرفی خواهد شد.

با پایان هفته گذشته اما خبری از معرفی سرمربی نفت مسجدسلیمان نشد و کار به این هفته کشید که در این هفته هم ظاهراً تعیین تکلیف نشده و پنجشنبه‌ی سرنوشت ساز باشگاه نفت هنوز فرا نرسیده است.

این در حالیست که با توجه به سفر محمود فکری به مسجدسلیمان انتظار می‌رفت که وعده معرفی سرمربی در روز پنجشنبه 9 خرداد عملی شود که البته این اتفاق نیفتاد و احتمال می‌رود این موضوع بی‌ارتباط با فشارهای جانبی نباشد که محمود فکری در مصاحبه قبلی‌اش به آن‌ها اشاره کرده بود.

محمود فکری که به خاطر قهرمانی با تیم نفت مسجدسلیمان در لیگ دسته اول و رساندن زردپوشان به لیگ برتر از محبوبیت بسیار زیادی در بین هواداران تیم نفت برخوردار است، در مصاحبه با خبرگزاری‌ها عنوان کرد: مسئولان شرکت نفت و مردم شهر مسجدسلیمان به من لطف زیادی دارند و ارتباط خوبی بین ما برقرار است اما از جاهای دیگر فشار می‌آورند که من به نفت مسجدسلیمان نروم.

 خبرهای ضدونقیض حکایت از آن دارد که برخی مسئولان ورزشی و اجرایی استان از اهواز به متولیان باشگاه نفت مسجدسلیمان فشار می‌آورند تا فرد موردنظر خود را سرمربی تیم نفت کنند و این در حالیست که فضای عمومی فوتبال مسجدسلیمان مخالف مربیان تحمیلی است که همیشه با آویزان شدن به مسئولان استانی به سرمربیگری تیم‌ها می‌رسند.

به گزارش خوزستان اسپورت، پنجره نقل و انتقالات تابستانی از امروز پنجشنبه 16 خردادماه رسماً باز شده اما پنجشنبه‌ی سرنوشت ساز باشگاه نفت مسجدسلیمان که قرار بود در آن سرمربی فصل آینده معرفی شود هنوز فرا نرسیده است و باید دید پروسه انتخاب سرمربی نفت در نهایت چه سرنوشتی خواهد یافت.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱۳
شروین یوسفی ازاهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
0
0
ای خاک توی سر مسئولین بی عرضه وبی لیاقت مسجدسلیمان که این تیم ودروازه این تیم مثل ناموس شهرمون میمونه که هر تیم بی اصالتی میاد میکوبه توی دروازه شهرمون ومشت گره کرده روبه تماشاگرای نفت میکنن
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
0
0
آقایان مسئول خواب تشریف دارین مفتخورها
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
0
0
تف تو ذات مسئولین
فریدون
|
United States
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
0
0
مدیران نفت بخوانند.. یکی از ارزشمندترین مثال بختیاری که.. مرد اگرمرد باشد خانه اش زیر سنگ باشد... منظور اینست که مرد میتواند آن خانه رابه قصر تبدیل کند.... آقایان مدیران نفت اگر... اگر.. اگر حتی یک موی رگ ازاین مثال پرارزش دربدن شما باشد تیم نفت با اینهمه هوادار دلواپس یعنی خیل عظیم.. نه فقط در ایران که درچهارگوشه جهان دارد اکنون بایدصحبت ازمقام و منزلت بسیار بالاتراز تیم های استانهای دیگر میکرد... اما ..اما... تیم نفت درهییت مدیره اش به ... مرد... نیاز دارد.... آقایان زمانی نمانده قطعا با این تاخیرها بخشی ازداشته هایتان راهم ازدست خواهید داد... بازیکنانی که قراردادشان تمام شده و اینقدر توی این بازیهای جاری. نه ما رابازی دهید نه خودتان بازی بخورید....دوپیشنهاد... یا عبدالله ویسی را که قصد ماندن درشاهین راندارد سریعا قرارداد ببندید البته هم مشروط هم حمایت.... یا هر سرمربی دیگر مشروط به اینکه اگرتا نیم فصل مثلا کمتراز مقام یازدهم آورد باجریمه اخراج شود.... بله اینگونه راست ودروغ برنامه های سرمربی مشخص میشود... بله اینگونه بجای هجوم ده سرمربی فقط یکی دونفر حاضر میشوند... زیرا می فهمند ...درصندلی هیئت مدیره تیم نفت.... مرد... نشسته است..... قطعا چندروز آینده میفهمیم چه نوع آدمی درهییت مدیره است... درباره اش بعدا خواهیم گفت... به امید سربلندی....
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
0
0
محمودخان فکری مربی سالم و ازنظر فنی موفقه پس با اومدن فکری منافع عده ای خاص به خطر میفته و بهمین خاطر دوست ندارند فکری سرمربی بشه بعضی از آقایون مسئول دنبال مربی دلال هستن تا بهش بازیکن سفارشی معرفی کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
0
0
بجز محمود فکری. به هیچ مربی دیگه اجازه کار کردن در مسجدسلیمان نمیدیم. چون افشین حیدری مدیر اداره کل ورزش استان. تو مسائل فنی و انتخاب مربی. تو باشگاه نفت دخالت میکنه. به هیچ عنوان ما اجازه نمیدیم به این اقا مربی مورد نظر خودش بیاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
0
0
ما فقط محمود فکری رو میخوایم
علیرضا
|
United Kingdom
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
0
0
اینا که مسئول نیستن یه مشت ... هستن کجاست اون هایی که فقط موقع رای گرفتن از مردم نشخوار میکنن وعده های دروغین رو یکی مثل برادران رضایی و غیره
mis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
0
0
یک روز قبل ظهور پنچ شنبه اعلام میکنن جمعه غایب ظهور میکنه حالا کی هست ما نمیدونیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
0
0
فکری نفت را با همدلی هواداران از سقوط نجات داد وفصل بعد هم قهرمان کرد وهم به لیگ برتر آورد وحتی در شاهین بوشهر به قول بازیکنان این تیم زمانی که تیم را ترک میکرد آنقدر امتیاز جمع کرده بود که تیم دغدغه نداشت وراحت با ویسی به لیگ برتر اومد.
محمود فکری مربی فوق العاده کاریزماتیک و نفوذناپذیر وباغیرت وبا دانش هست، حیف که در فوتبال ما اینچنین آدمها کم پیدا میشن واگرهم پیدا بشن جایی ندارن! چرا؟ چون دستمال زن وماله کش نیستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
0
0
تفکر فکری برپایه ضوابط بجای روابط و وجود نظم ودیسپلین خاص و مقابله وضد بازیکن قالب کنی و بازیکن سالاری هست. حالا خودتون ببینید چه کسانی هراس دارند وچوب لای چرخ میگذارند؟
حالا پیدا کنید پرتغال فروش را، ببخشید هندوانه فروش البته با دلالی را!!!
غلامحسین حیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
0
0
باسلام.. اقای مدیرعامل یاهرچی، زمان را ازدست نده، باتیم واعتبار م سلیمان وخوزستان بازی نکن، بهترین گزینه ی فعلی بین اول ویسی بعد فکری... مسوولینی ک فشار میارن فلان سرمربی را بپذیر مطمعن باش نه اصالت بختیاری دارن ونه خوزستانی.. اینها همان نوکران پایتخت نشینا هستن ک ب استقلال اصیل اهواز.. اس صنعتی.. استقلال رامشیر وووووو...رحم نکردن و هرساله ماخوزستانی ها در آخرلیگ عزا وماتم سقوط تیمهامون راتجربه میکنیم، ب لطف همین مدیران نالایق ونوکران مرکز... درآخر مدیرعامل وهیئت مدیره هرچه زودتر تکلیف سرمربی نفت را روشن کنید ک تیم از غافله ی زمان. بازیکن. آمادگی عقب نماند.. بااحساس این همه طرفدار بازی نکنید..
اشکان بختیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
0
0
اقای حیدری مدیر کل ورزش ما مربی تحمیلی نمیخواییم فقط حاج محمود فکری
نام:
ایمیل:
* نظر: