به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 September 15
کد خبر: ۲۷۲۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰
تعداد نظرات: ۳ نظر
حاج باقر: جدایی قطبی از فولاد دوستانه بود

خوزستان اسپورت- مدیر برنامه‌های افشین قطبی گفت: کارنامه افشین قطبی مشخص است و او در هفت کشور دنیا مربیگری کرده است و قطبی نیاز به بازارگرمی ندارد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، مهدی حاج‌باقر در مورد مطلبی که در رابطه با افشین قطبی منتشر شده بود و او را به بازارگرمی برای قبول هدایت استقلال متهم کرده بودند، گفت: برای افرادی که چنین مطالبی را مطرح می‌کنند متأسف هستم و واقعاً نمی‌دانم چرا چنین موضوعاتی مطرح می‌شود. افرادی که این موضوعات را می‌گویند بیشتر به فکر خودنمایی هستند. این موضوع بسیار خنده‌دار است. چرا که افشین قطبی یک پرسپولیسی است و او نمی‌تواند جزو گزینه‌های استقلال باشد. این حرف مثل آن است که شما فرهاد مجیدی را گزینه مربیگری پرسپولیس معرفی کنید!

وی در مورد اینکه موضوعاتی در رابطه با تراکتورسازی و سپاهان مطرح شده بود، تصریح کرد: واقعاً متأسف هستم ما هیچ وقت اعلام نکردیم پیشنهادی از تراکتورسازی و سپاهان داریم و در مصاحبه‌هایی که با من انجام شده گفتم که هیچ مذاکره رسمی نشده و برخی رسانه‌ها گمانه‌زنی می‌کنند. من به عنوان مدیر برنامه قطبی بارها در این مورد اعلام موضع کرده‌ام. قطبی نیازی به بازار گرمی ندارد او تنها ایرانی است که در هفت کشور دنیا مربیگری کرده و رزومه بسیار خاصی دارد.

حاج باقر در مورد اینکه اعلام شده بود فولاد افشین قطبی را نخواسته است، اظهار داشت:‌ ما با فولاد مذاکرات بسیار خوبی داشتیم اما در نهایت بر سر یکی دو مورد از پیشنهاداتی که ارائه شد نتوانستیم به توافق برسیم و این ما بودیم که با ادامه همکاری مخالفت کردیم. ما در این مدت از مدیران، بازیکنان و مردم خوزستان جز خوبی چیزی ندیدیم  و جدایی‌مان هم از فولاد خوزستان به صورت دوستانه بود. برای بستن قرارداد و موفقیت مربی ابزار خودش را می‌خواهد. اگر قطبی به فولاد آمد و این تیم قهرمان نشد به خاطر شرایطی بود که وجود نداشت. برای رسیدن به یک قهرمانی عوامل زیادی نیاز است. اینکه برخی افراد چنین مسائلی را مطرح کنند درست نیست و فقط بازی با شخصیت و آبروی دیگران است. قطبی وقتی به فولاد آمد توانمندیش را بار دیگر نشان داد و در دیدارهایی که مقابل حریفان قدرتمند داشت توانایی این تیم مشخص شد.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۳
mehdi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
0
0
تو هفت کشور اخراج شد یا دستش رو شد فصل بعد نخواستنش!!!
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
0
0
افشین خان نتونست تو فولاد تحول و پیشرفتی ایجاد کنه و نمره قبولی نمیشه بهش داد ولی قبول دارم که دانش مربیگریش از امثال نکونام و پورموسوی خیلی خیلی بالاتره شاید چون خودش تیم رو نبسته بود نتایج خوبی نگرفت
خرمشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
0
0
سبک بازی فولاد با قطبی متحول شد. بازیکنا با جسارت حمله میکردن و پاسهای زیادی رد و‌بدل میشد. بی انصاف نباشیم. ولی از همون اولش معلوم بود قطبی موندگار نیست. توی زمستون میگفت هوا گرمه
نام:
ایمیل:
* نظر: