به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 21
کد خبر: ۲۷۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
تعداد نظرات: ۷ نظر
معطلی فولادمردان خوزستان در فرودگاه اصفهان

خوزستان اسپورت- اعضای تیم فوتبال فولاد خوزستان برای بازگشت از اصفهان دچار مشکل شده‌اند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، اعضای تیم فوتبال فولاد خوزستان که قرار بود ساعت 11:15 امروز (یکشنبه) شهر اصفهان را به مقصد اهواز ترک کنند، به دلیل بروز نقص فنی در هواپیمای ایران ایر در فرودگاه بهشتی این شهر سرگردان شدند.

مسئولان این خط هوایی تا زمان تنظیم این خبر (ساعت 16) همچنان هیچگونه راهکاری برای رفع این مشکل ارائه نکرده و در مقابل دلیل این تاخیر را نقص فنی در سیستم موتوری هواپیمای atr عنوان می‌کنند.

با این وجود حال کادر اجرایی تیم فولاد در تلاش هستند تا پروازی دیگر را جایگزین کنند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۷
نوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
0
0
با این بازیهای درخشان و نتایج عالی باید واسشون هواپیمای اختصاصی می گرفتن !
بخدا حیف از درشکه ...
فریدون
|
United States
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
0
0
چی چی مردان.... عزیزان فرق بین نرینه ومرد. آسمان تا ریسمان است... اشتباه بسیاری اینست که هر نرینه ای را مرد میخوانند... عزیزان... مرد... تعریف خودش را دارد....
فریدون
|
United States
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
0
0
آقایان مدیریت فولاد .... به قطبی بگویید مشروط قرارداد میبندیم ...قهرمانی لیگ پیشکش... قهرمانی حذفی هم پیشکش ...فولاد را سوم کن... این قطبی زبون باز هرگز قبول نمیکند بدون شک.... اما..اما..اما.. اگرشرطی نباشد... فولاد را نه تنها در ایران که قهرمان آسیا میکند... وشما در هیپنوز قطبی پرواز میکنید... بدبختی ما اینست که نمیدانیم چقدر بدبختی...
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
0
0
قطبی با این نمایش آبروی خودش را برد بهتر اینکه برود خارج مربیگری کند آخه این چه سرمربی است آوردید که فولاد را عادت داد که اگر یک گل بخورد بجای اینکه بخودشان بیایند و جبران کنند، میروند برای خوردن گل دوم ، سوم ، چهارم و ...‌. خوبه که آخرای فصل است وگرنه تعداد گلهای خورده فولاد توسط قطبی میشد به اندازه کل گلهای خورده فولاد از بدو تاسیس تاکنون !
فولاد الحق و انصاف باید بعد از پایان لیگ یعنی بعد از هفته جاری و پایان آخرین بازی دست به یک خانه تکانی درست و فنی بزند از سرمربی گرفته تا آن کارگر باشگاه ، همه و همه باید خداحافظی کنند تا شاید تیم های لیگ برتری در فصل آینده از این تیم حساب ببرند و گر نه با این تیم آبرو ریزی خواهد شد .
Mohamad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
0
0
قطبی اگه کاربلد بود تو همون چین وکره نگهش میداشتن اون سالی که پرسپولیس رو قهرمان کرد اون نبود که باعث قهرمانی بشه، استیلی ومرزبان قهرمانش کردن مسئولین فولاد جناب آقای رضایی، قطبی رو فراموش کنید بفکر گزینه های بعدی باشین مربی کروات تو فولاد خیلی جواب میده
باوی
|
United Arab Emirates
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
0
0
فولاد مردان! انگار شش هیچ بردن ‌...‌‌‌‌ آبرومون را بردن
فؤاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
0
0
قبلا درمورد شخص قطبی اظهارنظر کردم ودوستان بسیاری از حضور ایشان در فولاد استقبال وبه قولی جو گیر شدند. ایشان به واسطه لهجه خاص خود در ایران به چشم آمد وبه اصطلاح دلربایی از عوام الناس کرد، درحالیکه ازحیث فنی آنطور باید وشاید کارآمد نیست. درضمن کوتاه فکری است بخواهیم نتایج کسب شده ایشان را درده سال قبل درتیم پرسپولیس و درآن سطح ازلیگ تعمیم به این برهه ازلیگ وسطح کیفی موجود آن قیاس کنیم. مشکل اکثر مدیریت مابعد دهکردی فولاد این بوده که همگی تفکر پایین وسلب روحیه بهترین بودن باشگاه وپیاده کردن آن درتمام سطوح باشگاه بوده است بطوریکه فولاد تبدیل به باشگاه درجه سوم ومحل جولانگاه افرادی بیسواد، سودجو و دلال شده است. برای احیای فولاد نیازمند مردانی به مانند دهکردی وعزم راسخ هواداران آن وداشتن روحیه مطالبه گری هستیم زیرافولاد از تیم هایی مانند سپاهان، سرخابی های پایتخت نشین وتراکتور وذوب آهن چیزی کم ندارد. چرا باید درآن تیم ها به طرز جنون آمیزی هزینه شود ولی در فولاد اخیر با اصطلاحاتی نظیر اقتصاد مقاومتی وغیره، شعور هواداران پرشور فوتبال فهم آن به سخره گرفته شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: