به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 19
کد خبر: ۲۷۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷
تعداد نظرات: ۹ نظر
دست‌نشان: جای شکر دارد که زنده‌ ماندیم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم سپیدرود رشت گفت: من تعجب می‌کنم فدراسیون فوتبال چرا اجازه می‌دهد در این شرایط مسابقات برگزار شود.

به گزارش خوزستان اسپورت، نادر دست‌نشان در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره تساوی یک - یک تیمش در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: به این شکل برگزار کردن مسابقات ظلم است. من تعجب می‌کنم چرا فدراسیون اجازه می‌دهد چنین مسابقاتی برگزار شود. جایی که ناظر بازی قبل از شروع مسابقه مورد حمله قرار می‌گیرد، ما چه بگوییم؟ وقتی ما در حال پیاده شدن از اتوبوس بودیم، عده‌ای داشتند سعید فتاحی را می‌زدند! در طول بازی هم سراسر با استرس، ترس و نگرانی بازی کردیم. با بلندگوهای که ورود آنها به استادیوم ممنوع است،‌ ناظر،‌ بازیکن و سرمربی حریف را تهدید می‌کردند. اینها اتفاقات عجیبی است.

وی افزود: مسجدسلیمان شهر بافرهنگی است. ما اشتباه می‌کنیم اجازه می‌دهیم 10، 15 نفر فرهنگ خوزستان را زیر سؤال ببرند. بعد از بازی تعدادی زیادی از مردم ما را دیدند و بابت رفتار این افراد عذرخواهی کردند. این رفتارها در حال ترویج پیدا کردن است. داور بازی خودش اعلام می‌کند امنیت وجود ندارد، اما بازی را برگزار می‌کند و نتیجه‌اش می‌شود همین اشتباهات. کمیته داوران وقت‌های تلف شده را حساب کند و ببیند این بازی چقدر وقت تلف شده داشته است. در ضمن عمده این وقت‌های تلف شده هم به تیم میزبان مربوط می‌شد. چرا ما باید وقت‌های تلف‌ شده آنها را تحمل کنیم! تماشاگران حریف اشتباهاً مربی خودشان را زده‌اند، چرا ما باید وقت‌های تلف شده آن را تحمل کنیم؟

سرمربی تیم سپیدرود در ادامه با اشاره به پرتاب سنگ از سوی هواداران مسجدسلیمانی و برخورد آن با سر فیروز کریمی تصریح کرد: این اتفاقات با جان مربی‌ها بازی می‌کند. اگر کریمی شرایطش حادتر بود و می‌مُرد چه اتفاقی برای فوتبال ما می‌افتاد. با این وضعیت من در مورد کیفیت فنی این بازی نمی‌توانم صحبت کنم، جز اینکه بگویم آقای داور پنالتی ما نگرفتی و خطا را بیرون از محوطه آوردی، آن هم به این دلیل که ابوالفضلی داور خط از گوشی به تو اعلام کرد خطا بیرون محوطه است. خیلی جالب است، کمک داور از 65 متری تشخیص داد این صحنه خارج از محوطه جریمه بود. یا در اخطارهایی که به بازیکنان ما داده شد هم همین وضع بود. نمی‌دانم ابوالفضلی چه شناختی از حسین شنانی داشت، هر اتفاقی در بازی می‌افتاد سریع می‌گفت شماره 14 سپیدرود بود. من دقیقاً کنار او بودم و می‌شنیدم چه می‌گفت. حتی در بین نیمه حیدری به شنانی گفت چرا در همه حاشیه‌ها هستی!

«کیومرث بیات مدعی است داور به خاطر جو ورزشگاه مجبور به اعلام پنالتی به سود نفت مسجدسلیمان شده است.»، دست‌نشان در واکنش به طرح این موضوع گفت: بله، الان فیلمش موجود است. داور با پنالتی که اعلام کرد تیم ما را تحت فشار قرار داد. شما گل بازی را نگاه کنید. اکبر آفاقی با دست راستش توپ را جلو می‌اندازد و گل می‌زند. آقای داور! چرا 9 دقیقه وقت تلف‌شده می‌گیری؟ شما بروید و حساب کنید، اگر وقت تلف شده بیشتر از هفت دقیقه شد. بیشتر این مدت را هم بازیکنان حریف روی زمین افتاده بودند. این اتفاقات باعث می‌شود کیفیت واقعی فوتبال از بین برود. تیم نفت زحمت زیادی کشید، اما زیبایی‌های فوتبال زیر سؤال رفت. در بین نیمه بازی، ناظر تشخیص داد امنیت وجود ندارد و به همین دلیل تمام بازیکنان نیمکت‌نشین ما را به رختکن فرستاد. فتاحی و تیموری واقعاً‌ هنر کردند که توانستند این بازی را برگزار کنند. داوران هم  هنر کردند این بازی را قضاوت کردند، اما به چه قیمتی؟ نمی‌دانم چه بگویم، فقط خدا را شکر می‌کنم که فتاحی و تیموری و سایر عوامل باعث شدند تا ما زنده از ورزشگاه بیرون بیاییم. الان فقط می‌توانم همین را بگویم که همین برای ما جای شکر دارد که زنده‌ایم و می‌توانیم زندگی کنیم!

مطالب مرتبط
پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۹
ایمان منجزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
0
0
دست نشان حاشیه ساز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
0
0
تمام این حرکات در هر شهر و ورزشگاهی محکوم است و به نظرم فوتبال ایران چندسال تعطیل شود تا هواداران ، بازیکنان ، مربیان و مدیران متوجه شوند فوتبال یک بازی و سرگرمی برای تفریح است اگر به همین روال پیش برود به خدا کشته می دهیم به چه قیمتی بابا این فوتبال است برد و باخت دارد یوونتوس با اون همه افتخار رفت دسته پایین تر ناتینگهام فارست با اون همه افتخار چمپیونشیپ بازی می کنه بیشتر این مشکلات از بی سوادی مربیان و بازیکنان هست
افشین کهیش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
0
0
بله تیم اس خوزستان با فرهنگ بود که با شما تبانی کرد و خودشون به زمین مینداختند تا نفت مسجدسلیمان امتیاز لازم نگیره بله هر که تبانی با شما میکنه با فرهنگه مردم مسجدسلیمان فرهنگ تبانی را نمیپذیرد فرهنگ زیر دامن بعضیهاست
افشین کهیش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
0
0
چطور فروزان تبانی میکنه میگین به ما مربوط نیست دروازبان تراکتور به خودشون خیانت کرد اما حالا سر اقای کریمی شکست
به ارتباط داد
مشکل کار اینجاست مردم مسجدسلیمان فیلم وسترن فقط
می بینند و اهل اون فیلما نیستند که خانمها میان با ارتباط نامشروع تبانی میکنند نیستند
توصیحه میکنم فیلم وسترن ببنید تا مرد بشوید
radin
|
United States
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
0
0
دوستی که میگی در تمام شهر ها این اتفاقا میفته.کدوم شهر بازیکنای میزبان به داور میگن اگر ما نبریم زنده نمی مونی؟کجای دنیا تماشاگر به کمک داور میگه بعد بازی منتظرتم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
0
0
اقای کهیش
استقلال خوزستان افتخار استان بود وهست در عرض دو سال اومد لیگ برتر در لیگ برتر سه ساله قهرمان ایران شد
و این تیم سپیدرود را رفت و برگشت برد چه تبانی داشت
اقای کهیش تیم نفت تو زمین خودش گل خورد و پنالتی را گل نکرد ارتباطش چیه با استقلال خوزستان ...
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
0
0
برادر عزیز اینگونه اظهارنظر کردن در مورد تیم استقلال خوزستان درست نیست استقلال خوزستان تا الان هم که سقوطش حتمیست داره غیرتی و جوانمردانه بازی میکند و بیشترین کمک را این تیم به نفت مسجد سلیمان کرد کمکی که خود مسجد سلیمانیها هم نتوانستن در حق خودشان بکنند یک مورد آن کسر شش امتیاز از سپیدرود در دو بازی رفت و برگشت .
شیران زاگرس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
0
0
قبلا گفتم امتیاز گرفتن از سپید رود برای نفت سخت است و واقعا اینگونه شد نفت در دو بازی باقی مانده کار بسیار سختی دارد.
سپید رود کافیست از نساجی امتیاز بگیرد.

نفت چطور می خواهد از پیکان که چند وقته خوب امتیاز میگیره امتیاز بگیره و یا ذوب آهن که در آسیا خوب درخشیده چطور به من بگید چطور در حالی که سپید رود به مراتب کار راحتی داره مدیران نفت مسجدسلیمان بهوش باشید که جای هیچ گونه خطایی دیگر نیست.
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
0
0
جناب آقای دستنشان همیشه معترض لطف کنید بازی پاک کنید نه بازی روانی.به جای بازی روانی با روحیه تیم حریف به فکر توان فنی تیمتان باشید
نام:
ایمیل:
* نظر: