به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 07
کد خبر: ۲۶۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
میداودی: باید در بازی‌های آینده امتیاز بگیریم

خوزستان اسپورت- کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: پیش‌بینی اینکه چه تیمی قهرمان می‌شود امکان‌پذیر نیست و تمام مدعیان برای قهرمانی شانس دارند.

به گزارش خوزستان اسپورت، میلاد میداودی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد آخرین وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: وضعیت تیم ما زیاد خوب نیست و در پایین جدول هستیم. این درست است که با استقلال خوزستان و سپیدرود فاصله نسبتاً خوبی داریم، ولی هنوز در منطقه خطر هستیم و باید در بازی‌های آینده طوری امتیار بگیریم که  در دو هفته پایانی خیال‌مان بابت ماندن در لیگ برتر راحت شود. بچه‌های تیم هم این شرایط حساس را درک می‌کنند و تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم.

وی با اشاره به دیدار تیمش برابر پدیده شهر خودرو تأکید کرد: پدیده جزو تیم‌های خوب امسال است. سرمربی این تیم، یحیی گل‌محمدی در هر تیمی که حضور دارد، روی آن تیم تأثیر مثبت می‌گذارد. ما بازی سختی در پیش داریم، ولی برای امتیاز گرفتن تلاش می‌کنیم. تا پایان بازی‌ها دو بازی تعیین‌کننده هم با استقلال خوزستان و سپیدرود داریم که در زمین خودمان برگزار می‌شود و باید در این بازی‌ها هم نتیجه بگیریم.

کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که در این فصل کدام تیم شانس اول قهرمانی است تصریح کرد: نمی‌توان با قاطعیت گفت چه تیمی قهرمان می‌شود. پیش‌بینی اینکه چه تیمی قهرمان می‌شود امکان‌پذیر نیست و همه‌ی مدعیان برای قهرمانی شانس دارند. تیم‌های بالای جدول در شش هفته پایانی با یکدیگر بازی می‌کنند و نتایج آن بازی‌ها هم تعیین‌کننده است. نمی‌توانم بگویم کدام تیم قهرمان می‌شود.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: