به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 17
کد خبر: ۲۶۰۱۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
سامری: بودجه برای جذب بازیکن خارجی نداریم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: به دلیل مشکلات مالی در فصل جاری توانایی جذب بازیکن خارجی را نداریم.

به گزارش خوزستان اسپورت، هماد سامری در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: تیم پالایش نفت آبادان لیگ برتر را با نتایج خوب شروع کرد ولی در 2 بازی اخیر برابر 2 تیم مدعی قهرمانی تن به شکست بسیار نزدیک داد.

وی افزود: البته در بازی شیمیدر، اشتباهات داوری کاملا مشهود بود و خیلی راحت پیروزی را از ما گرفتند و به این تیم تقدیم کردند.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: در بازی هفته گذشته نیز در خانه پتروشیمی بندرامام عملکرد خوبی داشتیم و با اختلاف نزدیکی نتیجه را واگذار کردیم.

سامری افزود: لیگ امسال بسیار سخت و دشوار است و کسب عنوان قهرمانی برای هیچ تیم آسان نخواهد بود.

وی با اشاره به مشکلات مالی تیم پالایش نفت آبادان گفت: در این فصل پالایش نفت آبادان به دلیل مشکل مالی نتوانست بازیکن خارجی جذب کند و کار برای ما تا حدودی سخت شد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: برای حضور پرقدرت در لیگ برتر و برای بودن در جمع مدعیان قهرمانی نیاز به بازیکن خارجی است ولی مشکل مالی اجازه نداد ما بازیکن خارجی جذب کنیم.

مدیر امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان نیز در این رابطه گفت:بودجه امسال ما نسبت به سال گذشته 60 درصد کاهش دارد که این مورد باعث شد نتوانیم بازیکن خارجی جذب کنیم.

احمد پارو اظهار داشت: با توجه به کاهش 60 درصدی بودجه، تیمداری در لیگ برتر بسیار سخت است در حالی که بسکتبال آقایان و بانوان، تنیس روی میز و فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان در لیگ برتر حضور دارند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱
فریدون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
0
1
عزیزان با ۱۰درصد بودجه میتوانستید همچون پتروشیمی ماهشهر تیمهای پایه پرورش داده وپشتوانه محکمی راتدارک ببینید.... هنوزم دیر نشده افرادی مثل حدادی تیمهای پایه پرورش میدهند نخبه های آنها را با رضایت وهماهنگی برای سالهای آینده جذب کنید.... عزیزان حبس دردقیقه اکنون نشوید... بفکر کاشتن وبرداشت باشید... روی تیمهای پایه باصلابت کار کنید...
نام:
ایمیل:
* نظر: