به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 07
کد خبر: ۲۵۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
میرزاپور: همه اتفاقات به ضرر فولاد رقم می خورد

خوزستان اسپورت- مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: با موعود بنیادی‌فر که صحبت کردم خودش گفت اشتباه کرده که من را اخراج کرد چرا که من یک اعتراض کوچک انجام دادم.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، ابراهیم میرزاپور در مورد شکست یک بر صفر فولاد خوزستان مقابل سپیدرود رشت، گفت: حق‌مان در این بازی شکست نبود. موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. حریفمان از فرصتی که به دست آورد نهایت استفاده را برد و توانست بازی را با پیروزی به اتمام برساند.

وی در مورد عملکرد داور در بازی روز گذشته، گفت: در سه چهار هفته‌ای که به فولاد آمدم و حتی در دیدار فولاد مقابل سپاهان که از تلوزیون دیدم این تیم از داوری لطمه خورده است. این اشتباهات از عمد نبوده اما به ضرر فولاد رقم خورده است. جایی که می‌شد برای فولاد پنالتی گرفت این اتفاق نیفتاد اما در مقابل برای حریفان اعلام پنالتی شده است. از لحاظ داوری تیم فولاد بدنشاس بوده است.

مربی گلرهای فولاد خوزستان در ادامه یادآور شد: هفته قبل در مقابل نفت آبادان 10 نفره شدیم و در بازی با سپیدرود هم یک بازیکن دیگر ما اخراج شد. اینطور که ما متوجه شدیم قانون جدید می‌گوید وقتی در موقعیت تک به تک پنالتی اعلام می‌شود نیازی به اخراج بازیکن نیست و باید به یک کارت زرد بسنده کرد اما داور ابتدا به بازیکن ما کارت زرد داد اما سپس تصمیم به اخراج گرفت. شاید هم از لحاظ قانونی جریمه بازیکن ما اخراج بوده است. وقتی شرایط تیم بد است همه اتفاقات به ضرر شما رقم می‌خورد. وقتی تیمی خوب نتیجه می‌گیرد سوت‌ها به سودش می‌شود‌ اما وقتی شرایط بدی دارید همه چیز از جمله سوت‌ها هم به ضررتان می‌شود.

وی در مورد اینکه چه اتفاقی باعث اخراج او از روی نیمکت شد، گفت: با موعود بنیادی‌فر که بعد از بازی صحبت کردم او گفت من اشتباه کردم. وسط زمین خطایی به سود ما اتفاق افتاد که توپ مقابل پای دفاع راست تیم قرار گرفت و در حال حمله بودیم اما داور بازی را قطع کرد. من به این مسئله اعتراض کردم و گفتم نباید بازی را از سرعت بیاندازد که داور چهارم گفت میرزاپور جو را به هم می‌زند و داور هم اخراج کرد. شما نگاه کنید خیلی از مربیان رفتار بسیار بدی کنار زمین دارند اما کسی آنها را اخراج نمی‌کند در مقابل تیمی مثل ما که تحت فشار قرار دارد  با یک اعتراض کوچک جریمه می‌شود.

میرزاپور در مورد اینکه چه راهکاری برای بیرون آمدن تیم از این شرایط دارد، اظهار داشت: اعضای کادرفنی کارشان را با دقت انجام می‌دهند تا تیم به شرایط خوبی برسد. من از بازی با استقلال خوزستان کنار تیم هستم. در این مدت خیلی بدشانسی آوردیم مقابل استقلال خوزستان دو بار توپ را به تیر دروازه زدیم. در بازی با نفت آبادان به جز صحنه‌ای که داور پنالتی گرفت و نظرش را تغییر داد دو صحنه مشکوک دیگر هم وجود داشت.در بازی با سپیدرود هم موقعیت های بیشماری داشتیم که به گل تبدیل نشد. این مسئله برای هواداران و مدیران باشگاه قابل توجیه نیست. از زمانیکه آمدم تلاش مدیران باشگاه را می‌بینم که به چه شکل تلاش می‌کنند. فولاد از بزرگترین باشگاه‌های ایران است و امکانات بسیار خوبی دارد. حیف است که تیم در این جایگاه قرار دارد.

وی در مورد اینکه فولاد در چند سال اخیر از شرایط ملتهب روی سکوها متضرر شده است، عنوان کرد: دو سه بازی است که به تیم اضافه شدم. در بازی دیروز تا وقتی که سوت پایان به صدا در بیاید هواداران تیم را تشویق می‌کردند و مشکلی نبود اما بعد از مسائلی به وجود آمد. هوادار فشار زیادی را تحمل می‌کند و دوست دارد تیمش نتیجه بگیرد اما انتظار دارم هواداران یک مقدار صبورتر باشند. اگر وضعیت ملتهب باشد به تیم استرس وارد می‌شود. شاید یکی از دلایلی که تیم نمی‌تواند در محوطه جریمه  ضربه نهایی را بزند همین استرسی است که در تیم وجود دارد. اگر آرامش برگردد رفته رفته شرایط بهتر می‌شود. تیم‌ها خیلی نزدیک بهم هستند و با یک برد می‌توان چند پله صعود کرد.

میرزاپور در پایان، گفت: امیدوارم بدشانسی دست از سرمان بردارد و به شرایط خوبی برسیم.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: