به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 07
کد خبر: ۲۵۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
مرزبان: منتظرم نتایج خوبی تا نیم‌فصل کسب کنیم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است تیمش به سمت درستی حرکت می‌کند و امیدوار است که در هفته‌های باقی مانده از نیم‌فصل اول نتایج خوبی کسب کنند.

به گزارش خوزستان اسپورت، علیرضا مرزبان در گفت‌وگو با تسنیم درباره دیدار دوستانه تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: دیدار فوق‌العاده خوبی بود. نیمه اول شاهد یک بازی متعادل بودیم، اما در نیمه دوم بازیکنان ما بهتر از حریف بودند و موقعیت‌های خوبی داشتیم. خیلی خوب بود که پس از بازی‌های سختی که داشتیم، بازیکنان بدانند می‌توانیم با تیم‌های بزرگ رقابت کنیم و از بحرانی که دچار آن شده‌ایم، نجات یابیم. خیلی خوشحالم که بازیکنان ما بازی خیلی خوبی ارائه کردند و کیفیت بدنی، تاکتیکی خوب و سرعت بالایی داشتند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفت نسبت به دو ماه قبل که او به تیم آمد، شرایط بهتری دارد یا خیر، گفت: تیم خیلی بهتر شده است. با بازی روز گذشته می‌توانم بگویم تیم به سمت درستی می‌رود. نفت در دو دیدار مقابل استقلال، کیفیت خوبی داشت و نقاط ضعف تیم را ترمیم کرده‌ایم. مسائل روحی، تاکتیکی و بدنی را به خوبی جلو بردیم و منتظرم نتایج خوبی تا نیم‌فصل اول کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درخصوص درگیری‌های لفظی ایجاد شده میان اعضای کادر فنی تیم ملی و تیم امید تصریح کرد: متأسفانه این اتفاقات در جامعه ایران هم رخ می‌دهد. ما بر سر موضوع با هم گفت‌وگو نمی‌کنیم. به همین خاطر اختلاف‌ها به درگیری و پرخاشگری شخصی می‌انجامد. بحث صورت گرفته بر سر این نیست که چه کسی از امکانات موجود استفاده می‌کند، بلکه دعوا و لشکرکشی بین نیروهاست. این نوع ادبیات را همه جا می‌توانید ببینید. درس اخلاق باید از مجلس شروع شود، اما می‌بینیم افراد آنجا با چه ادبیاتی با هم صحبت می‌کنند و به مردم و جامعه فوتبال کشیده می‌شود. متأسفانه رعایت اخلاق در جامعه ما در حال تنزل است و این اتفاقات اصلاً عجیب نیست.

مرزبان در پاسخ به این پرسش که آیا این وظیفه فدراسیون فوتبال نیست که اختلافات موجود را برطرف کند، خاطرنشان کرد: دعوا بر سر مسائل غیرممکن است و ما درباره غیرممکن‌ها صحبت می‌کنیم. ساختارهایی که باید در تیم ملی داشته باشیم، از ریشه ایراد دارند. سازمان لیگ در اتفاقات رخ داده در لیگ برتر تأثیرگذار نیست و تیم‌های پایه درست و حسابی نداریم. در تیم‌های ملی نیز با چنین شرایطی مواجه هستیم. تنها آرزو می‌کنیم که تیم ملی به جام جهانی صعود کرده یا قهرمان جام ملت‌های آسیا شود.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: