به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - 2018 October 24
کد خبر: ۲۵۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
اعلام برنامه هفته‌های پنجم تا نهم لیگ دسته 3

خوزستان اسپورت- برنامه جدید مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور اعلام شد.

به گزارش خوزستان اسپورت، مرحله گروهی رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال ایران که با شرکت بیش از 60 تیم در پنج گروه جریان دارد، هفته سوم را پشت سر گذاشت و کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه جدید این بازی‌ها را اعلام کرد.

براساس اعلام سازمان لیگ، برنامه هفته‌های چهارم تا هفتم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های ایران بدین ترتیب است:

هفته چهارم‌ - شنبه ‏‏۲۱ مهر ۱۳۹۷‏
آریا سنگسر سمنان- آلتون تهران – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی مهدیشهر
شهرداری فریدونکنار- پاس مشهد– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی    فریدونکنار
میهن مشهد - سرخ پوشان سهند تهران– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مشهد
پرواز زنجان-داماش تهران– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه  ۱۵ خرداد    زنجان
برق آرا البرز- آذر کوثر تبریز– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام ‏میگردد.‏
سرخ پوشان تبریز- آریا مینوخرمدره زنجان– ساعت ۱۵ – ورزشگاه پارک صنعت تبریز
ایران خودرو گرمی اردبیل-شهدای ماکرون ‏میاندرود– ساعت ۱۵– ورزشگاه تختی گرمی
شهرداری نوشهر-دره نوزده نود و هشت– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه هفت تیر    چالوس
آرش ری- سفیر نوین آبیک قزوین– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه هویزه    تهران
گرین کشاورز نهاوند-کاویان نقده– ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
فجر شهید کاظمی البرز- ذوب و فلزات ‏همدان– ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شریعتی کرج
سولدوزنقده-استقلال شوش– ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی نقده

یکشنبه  ۲۲ مهر ۱۳۹۷‏
مقاومت نوین تهران- صفر چهار بیرجند– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه میلاد نور  تهران
دارایی گز گلستان- شاه جهان اسفراین– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه امام رضا (ع) بندر گز
شهید کلهر شهریار- شهرستان قروه کردستان– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار
مقاومت البرز-ستاره کاسپین بابل– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی    کرج
منصور ساوه-ابوذر باشت– ساعت ۱۵ – ورزشگاه چمران    ساوه
تربیت سقز کردستان-شهاب تهران ‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه کاوه سقز
فولاد بردسیر کرمان- خلیج فارس میناب ‏هرمزگان  ‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدای ‏بردسیر
استقلال ماهشهر - شهدا چوار ۶۵ ایلام ‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدای ‏ماهشهر ماهشهر
بهزیستی لرستان- دالاهو کرمانشاه– ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی۱‏    خرم آباد
شهدای دهنو آران و بیدگل - کوشک بیدک ‏شیراز– ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی    آران و ‏بیدگل
بویر احمد یاسوج- شاهین بندر عامری بوشهر– ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی یاسوج
فاروق مرودشت فارس-ذوالفقار کاشان– ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی مرودشت
دالاهو کرند غرب- جنوب باغملک– ساعت ۱۵ – ورزشگاه ریزوندی    اسلام آباد
وحدت زاهدان- کیشوند جوان کیش– ساعت ۱۵ – ورزشگاه ‏۱۷ شهریور زاهدان

هفته پنجم ‏ - چهارشنبه ‏‏۲۵ مهر ۹۷‏
پاس مشهد- میهن مشهد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی مشهد

پنجشنبه ‏‏۲۶ مهر ۹۷‏
سرخپوشان سهند تهران- آریا سنگسر ‏سمنان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه   الغدیر تهران
سفیر نوین آبیک قزوین- سرخپوشان تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدای ‏قشلاق آبیک ‏
شهدا ماکران میاندرود- آرش ری- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدای ‏ماکران میاندرود
استقلال شوش- پرسپولیس دزفول- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  تختی شوش
استقلال ملاثانی- فجر شهید کاظمی البرز- ساعت ۱۵- ورزشگاه  شهدای ‏ملاثانی    ملاثانی
شهرداری آستارا- ایران خودروگرمی ‏اردبیل- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  شهدای ‏سیبلی آستارا
ذوب و فلزات همدان- شهید کلهر شهریار    ‏- ساعت ۱۵- ورزشگاه  جوانان بهار
خورشید قروه کردستان- سولدوز نقده ‏‏‏- ساعت ۱۵:۱۵‏ - ورزشگاه چمران قروه

جمعه ۲۷ مهر ۹۷‏
داماش تهران- شهرداری نوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  هرندی تهران
صفرچهار بیرجند- شهرداری فریدونکنار    ‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  غدیر بیرجند
صنعت مشهد- دارایی گز گلستان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی مشهد
آلتون تهران- مقاومت البرز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  راه آهن تهران
شهاب تهران- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  کشوری تهران
شاه جهان اسفراین- مقاومت نوین تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی اسفراین
آریا مینو خرمدره زنجان- پرواز زنجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهید ‏خرمی    خرمدره
شهدا چوار ۶۵ ایلام – بویر احمد یاسوج‏- ساعت ۱۵- ورزشگاه  ۱۵هزار ‏نفری ایلام
شاهین بندر عامری بوشهر- سپاهان خورموج‏- ساعت ۱۵- ورزشگاه  شهدای ‏اهرم اهرم
جنوب باغملک- منصور ساوه‏- ساعت ۱۵- ورزشگاه  تختی    باغملک
شاهین لردگان – بهزیستی لرستان ‏‏- ساعت ۱۵- ورزشگاه  تختی لردگان
کیشوند جوان کیش – فاروق مرودشت فارس ‏‏- ساعت ۱۵- ورزشگاه  المپیک کیش
شهدای بافق یزد- وحدت زاهدن ‏‏- ساعت ۱۵- ورزشگاه  شهدای سنگ ‏آهن ‏ بافق
استقلال لطیفی لارستان – شهدای دهنو آران و ‏بیدگل‏- ساعت ۱۵- ورزشگاه  تختی لارستان
ذوالفقار کاشان- فولاد بردسیر کرمان‏- ساعت ۱۵- ورزشگاه  رفاه ‏کارگران کاشان
دره نوزده نود و هشت – برق آرا البرز‏- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  الغدیر تهران

هفته ششم‌ - سه شنبه اول آبان ۹۸‏
سولدوز نقده- ذوب و فلزات همدان‏- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  تختی نقده
 ‏
چهارشنبه ‏‏۲ آبان ۹۸‏
مقاومت نوین تهران- صنعت مشهد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  میلاد نور تهران
شهرداری فریدونکنار- شاه جهان اسفراین- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  آزادی فریدونکنار
میهن مشهد- صفر چهار بیرجند- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی مشهد
ستاره کاسپین بابل- آلتون تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدای ‏سیمرغ سیمرغ
مقاومت البرز- سرخپوشان سهند تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شریعتی کرج
آرش ری- شهرداری آستارا- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  هویزه تهران
سرخپوشان تبریز- شهدای ماکران میاندود- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  پارک صنعت ‏ تبریز
شهرداری نوشهر- آریا مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا نوشهر
پرواز زنجان- سفیر نوین آبیک قزوین- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  ‏۱۵ خرداد زنجان
آریا سنگسر سمنان- پاس مشهد    ‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  آزادی مهدیشهر
تربیت سقز کردستان- استقلال شوش- ساعت ۱۵- ورزشگاه  کاوه سقز
شهید کلهر شهریار- استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهید رهنما شهریار
پرسپولیس دزفول- خورشید قروه کردستان- ساعت ۱۵- ورزشگاه  شهید ‏مجدیان    دزفول
کاویان نقده- شهاب تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه  تختی نقده

پنجشنبه ۳ آبان ۹۷‏
آذر کوثر تبریز – دره نوزده نود و هشت ‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  پارک صنعت تبریز
سپاهان خورموج- شهدای چوار ۶۵ ایلام    ‏- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  تختی خورموج
برق آرا البرز – داماش تهران    ‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شریعتی    کرج
فاروق مرودشت فارس - شهدای بافق یزد‏- ساعت ۱۵ - ورزشگاه  تختی مرودشت
فولاد بردسیر کرمان- کیشوند جوان کیش    ‏- ساعت ۱۵ - ورزشگاه  شهدای ‏بردسیر    بردسیر
فجر رفسنجان – کوشک بیدک شیراز‏- ساعت ۱۵ - ورزشگاه  شهید زینلی سرچشمه
شهدای دهنو آران و بیدگل- خلیج فارس ‏میناب ‏‏- ساعت ۱۵ - ورزشگاه  تختی آران و ‏بیدگل
ابوذر باشت- جنوب باغملک‏- ساعت ۱۵ - ورزشگاه  تختی    باشت
استقلال ماهشهر- شاهین لردگان‏- ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه  شهدا ماهشهر

معوقه از هفته اول ‏- یکشنبه ‏‏۹۷/۰۸/۰۶
کاویان نقده – سولدوز نقده‏‏- ساعت ۱۴:۳۰-  معوقه ‏هفته ‏اول – ورزشگاه تختی نقده

هفته هفتم
دارایی گز گلستان – مقاومت نوین تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه  امام رضا (ع) بندر گز
سرخپوشان سهند تهران- ستاره کاسپین بابل ‏‏‏‏- ساعت ۱۴ - ورزشگاه  الغدیر تهران
صنعت مشهد – شهرداری فریدونکنار‏‏‏- ساعت ۱۴ - ورزشگاه  تختی مشهد
شاه جهان اسفراین – میهن مشهد‏‏‏- ساعت ۱۴ - ورزشگاه  تختی ‏ اسفراین
صفر چهار بیرجند – آریا سنگسر سمنان    ‏‏‏‏- ساعت ۱۴ - ورزشگاه  غدیر ‏ بیرجند
داماش تهران – آذرکوثر تبریز‏‏‏- ساعت ۱۴ - ورزشگاه  هرندی تهران
شهرداری آستارا- سرخپوشان تبریز‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  شهدای سیبلی    آستارا
آریا مینو خرمدره زنجان- برق آرا البرز    ‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  شهید خرمی خرمدره
شهدای ماکران میاندرود – پرواز زنجان‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدای ماکران    میاندرود
سفیر نوین آبیک قزوین- شهرداری نوشهر‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  شهدای قشلاق آبیک
ایران خودرو گرمی اردبیل– آرش ری‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  تختی ‏ گرمی

دوشنبه ‏‏۱۴ آبان ۹۷‏    
پاس مشهد- مقاومت البرز‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  تختی مشهد
فجر شهید کاظمی البرز -  شهید کلهر شهریار‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شریعتی    کرج ‏
استقلال ملاثانی –سولدوز نقده ‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  شهدای ‏ملاثانی ملاثانی ‏
استقلال شوش –گرین کشاورز نهاوند‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  تختی شوش
ذوب و فلزات همدان- پرسپولیس دزفول ‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  جوانان ‏ بهار ‏
خورشید قروه کردستان- تربیت سقز کردستان ‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  چمران قروه
بهزیستی لرستان- استقلال ماهشهر ‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  تختی۱ ‏خرم ‏آباد ‏
شاهین لردگان –  بویر احمد یاسوج ‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  تختی ‏ لردگان ‏
شاهین بندر عامری – منصور ساوه‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰  - ورزشگاه  شهدای اهرم
وحدت زاهدان- فاروق مرودشت‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  ‏۱۷ شهریور    زهدان
استقلال لطیفی لارستان – فجر رفسنجان ‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی ‏ لارستان ‏
شهدای بافق یزد – فولاد بردسیر کرمان - ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدای سنگ ‏آهن ‏ بافق ‏
ذوالفقار کاشان – شهدای دهنو آران و بیدگل ‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  رفاه ‏کارگران ‏ کاشان ‏

هفته هشتم‌‌ - یکشنبه ‏‏۲۰ آبان ۹۷‏
آلتون تهران- سرخپوشان سهند تهران‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  راه آهن ‏جنوب ‏تهران
پشهرداری فریدونکنار- دارایی گز گلستان ‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  آزادی    فریدونکنار
ستاره کاسپین بابل – پاس مشهد‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدای ‏سیمرغ
میهن مشهد – صنعت مشهد‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی    مشهد
مقاومت البرز – صفر چهار بیرجند ‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شریعتی ‏کرج ‏
آریا سنگسر سمنان –شاه جهان اسفراین ‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  آزادی مهدیشهر ‏
دره نوزده نود و هشت – داماش تهران ‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  الغدیر ‏تهران ‏
سرخپوشان تبریز- ایران خودرو گرمی اردبیل ‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  پارک ‏صنعت ‏ تبریز
پرواز زنجان – شهرداری آستارا‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  ‏۱۵خرداد    زنجان ‏
شهرداری نوشهر – شهدای ماکران میاندرود‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا ‏ نوشهر
سولدوز نقده – فجر شهید کاظمی البرز‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی نقده
پرسپولیس دزفول – استقلال ملاثانی‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  مجدیان ‏ دزفول ‏
گرین کشاورز نهاوند- خورشید قروه کردستان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  علمرادیان ‏ نهاوند
تربیت سقز کردستان – ذوب و فلزات همدان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  کاوه    سقز ‏
ابوذر باشت-  شاهین بندر عامری بوشهر    ‏ -ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی ‏ باشت

دوشنبه ۲۱ آبان ۹۷‏
آذرکوثر تبریز- آریا مینو خرمدره زنجان ‏‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  پارک ‏صنعت تبریز ‏
کاویان نقده – استقلال شوش‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی نقده
بویر احمد یاسوج- بهزیستی لرستان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی یاسوج
سپاهان خورموج – شاهین لردگان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی ‏خورموج
منصور ساوه – شهدای چوار ۶۵ ایلام ‏‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  چمران ساوه
شهدای کوشک بیدک شیراز – استقلال لطیفی ‏لارستان ‏‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه دستغیب شیراز ‏
فولاد بردسیر کرمان – وحدت زاهدان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدای برد ‏سیربردسیر ‏
فجر رفسنجان – خلیج فارس میناب هرمزگان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید ‏زینلی سرچشمه ‏
دوشنبشهدای دهنو آران و بیدگل– کیشوند جوان ‏کیش ‏‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی ‏ آران و ‏بیدگل
برق آرا البرز – سفیر نوین آبیک قزوین ‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شریعتی کرج

هفته نهم - شنبه ۲۶ آبان ۹۷‏
مقاومت نوین تهران – شهرداری فریدونکنار‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  میلاد نور تهران
پاس مشهد – آلتون تهران‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی مشهد
دارایی گز گلستان – میهن مشهد‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  امام رضا(علیه ‏السلام)‏ بندر گز
صفر چهار بیرجند –ستاره کاسپین بابل‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر ‏ بیرجند
خورشید قروه کردستان-کاویان نقده‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  چمران قروه
شاه جهان اسفراین – مقاومت نوین البرز ‏‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی    اسفراین
آرش ری – سرخپوشان تبریز ‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  هویزه    تهران
آریا مینو خرمدره زنجان-دره نوزده نود و ‏هشت‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهید خرمی خرمدره
ایران خودرو گرمی اردبیل- پرواز زنجان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی ‏    گرمی
سفیر نوین آبیک قزوین- آذرکوثر تبریز‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدای قشلاق آبیک
شهرداری آستارا- شهرداری نوشهر‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدای سیبلی آستارا
شهدای ماکران میاندرود- برق آرا البرز‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدای ماکران میاندرود
شهید کلهر شهریار- سولدوز نقده‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهید رهنما شهریار
استقلال شوش-شهاب تهران‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴۳۰- ورزشگاه  تختی شوش
فجر شهید کاظمی البرز -  پرسپولیس دزفول‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شریعتی کرج ‏
استقلال ملاثانی-تربیت سقز کردستان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا    ملاثانی ‏
ذوب و فلزات همدان-گرین کشاورز نهاوند‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  جوانان ‏بهار ‏

یکشنبه ‏‏۲۷ آبان ۹۷‏
صنعت مشهد- آریا سنگسر سمنان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی    مشهد
فاروق مرودشت-فولاد بردسیر کرمان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  مرودشت
خلیج فارس میناب-شهدای کوشک بیدک شیراز‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید ‏امینی میناب
ذوالفقار کاشان-فجر رفسنجان‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  رفاه ‏کارگران    کاشان
شهدای بافق یزد-شهدای دهنو آران و بیدگل‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدای سنگ ‏آهن بافق
استقلال ماهشهر-بویر احمد یاسوج‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا ماهشهر
شاهین بندر عامری بوشهر-جنوب باغملک‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا اهرم
بهزیستی لرستان-سپاهان خورموج‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی ‏خرم آباد ‏
شهدای چوار ۶۵ ایلام-ابوذر باشت‏‏‏‏‏- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  ‏۱۵ هزار ‏نفری ایلام

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: