به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کد خبر: ۲۴۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵
تکسیرا: در نیمه دوم نتوانستیم بازی را اداره کنیم

خوزستان اسپورت- میگوئل تکسیرا گفت: هیچ وقت پای‌مان را از روی گاز برنمی‌داریم و ماشین ما همیشه باید با سرعت رو به جلو حرکت کند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، میگوئل تکسیرا مربی سپاهان که به جای امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل شهرداری ماهشهر در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی حاضر شده بود، اظهار داشت: همه ما می‌دانیم این‌گونه بازی‌ها، سخت و مشکل است. ما می‌خواستیم از ابتدا قوی شروع کنیم. انتظار این بازی را داشتیم و این دیدار به همان شکلی که می‌خواستیم، انجام شد. برای اینکه غافلگیر نشویم، بازی را محکم آغاز کردیم و پشت سر هم گل زدیم. فکر می‌کنم نیمه اول را خوب آغاز کردیم.

وی ادامه داد: خیلی از بازیکنان در این‌گونه مسابقات انگیزه ندارند و در برخی دقایق غافلگیر می‌شوند، اما مربی ما به بازیکنان‌مان شرایط بازی را خیلی خوب دیکته کرد. در بین دو نیمه در رختکن به آنها گفتیم بازی را خوب آغاز کنند، اما آن‌گونه که می‌خواستیم نشد و نتوانستیم بازی را به خوبی کنترل کنیم. بعضی توپ‌ها را به راحتی از دست دادیم و این نشان می‌دهد که نتوانستیم بازی را کنترل کنیم. فکر می‌کنم پنالتی که منجر به گل حریف شد، مشکوک بود. ما نباید آن گل را می‌خوردیم.

مربی تیم سپاهان با بیان اینکه تیمش باید در نیمه دوم خیلی بهتر بازی می‌کرد، تصریح کرد: هدف اول ما این بود که گل بزنیم و این کار را کردیم، اما تلاش می‌کردیم خیلی بهتر بازی کنیم. تکرار می‌کنم نتوانستیم نیمه دوم بازی را آن‌گونه که می‌خواهیم کنترل کنیم. از همه مهم‌تر پیروزی و نتیجه بود که به آن رسیدیم.

تکسیرا در پاسخ به این پرسش که آیا کادر فنی سپاهان به بازیکنان گفته است که در نیمه دوم گل‌های بیشتری به ثمر نرسانند، گفت: فکر می‌کنم شما قلعه‌نویی را بهتر از من می‌شناسید. ما هیچ وقت پای‌مان را از روی گاز برنمی‌داریم و ماشین ما همیشه باید با سرعت رو به جلو حرکت کند. همیشه همین‌طور بودیم و همین‌گونه خواهیم بود. خواستیم این را به بازیکنان انتقال دهیم، اما همه باید از درون چنین چیزی را بخواهند و انگیزه لازم را داشته باشند. برخی اوقات مربیان نمی‌توانند این را کنترل کنند. نمی‌توانید شک کنید که قلعه‌نویی بگوید شُل کنید یا بازی را جدی نگیرید.

وی با بیان اینکه اگر یک تیم 3 بر صفر از حریف پیش باشد، بازی متفاوت خواهد بود، اظهار داشت: ما در اواخر مسابقه موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. این نشان می‌دهد تیم ما میل به گل زدن داشت، اما چند موقعیت را به راحتی از دست دادیم. این طبیعی است که حریف مقابل تیم بزرگی چون سپاهان، انگیزه زیادی داشته باشد، چون بازیکنان این تیم می‌خواستند خودشان را نشان دهند. در هر حال این بازی برای ما یک درس شد.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: