به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کد خبر: ۲۴۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
کعبی: مقابل تراکتورسازی دنبال اولین برد هستیم

خوزستان اسپورت- مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: دوست نداشتم از این باشگاه شکایت کنم، ولی بی‌توجهی مسئولان باشگاه در نهایت باعث شد تا شکایت کنم.

به گزارش خوزستان اسپورت، عقیل کعبی مدافع میانی صنعت نفت آبادان در گفت‌وگو با تسنیم در مورد اینکه چرا آنها هنوز در لیگ برتر بردی به دست نیاورده‌اند، گفت: تیم ما با تغییرات زیادی مواجه شده است و فقط یک یا دو بازیکن از فصل گذشته در ترکیب تیم حضور دارند. ما هنوز به هماهنگی لازم نرسیده‌ایم، اما رفته رفته سرمربی تیم به ترکیب موردنظرش می‌رسد. قطعاً تیم ما در ادامه شرایط بهتری پیدا خواهد کرد، این در حالی است که در برخی از بازی‌های قبلی هم حق‌مان این بود که برنده شویم.

وی با اشاره به دیدار صنعت نفت آبادان مقابل تراکتورسازی در جام حذفی خاطر نشان کرد: با اینکه آنها در این بازی ملی‌پوشان خودشان را در اختیار ندارند، اما ما بازی سختی داریم. تراکتورسازی واقعاً تیم خوبی است که باید تلاش کنیم و برنده شویم تا نتایجی اخیرمان را جبران کنیم. ما هنوز بردی به دست نیاورده‌ایم و امیدوارم اولین برد ما در بازی با تراکتورسازی رقم بخورد.

کعبی که بابت مطالباتش از باشگاه استقلال خوزستان شکایت کرده است در این خصوص تصریح کرد: من دوست نداشتم کار به شکایت بکشد، اما هر چقدر تماس گرفتم پاسخی دریافت نکردم و حتی حضورم در باشگاه هم نتیجه نداد. در بازی با استقلال خوزستان مصدوم بودم و بازی نکردم. در این بازی در ورزشگاه بودم و جالب اینجاست که مدیرعامل استقلال خوزستان کنار من نشست، اما سلام و علیک هم نکرد! من برای گرفتن حقم شکایت کردم.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: