به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۲۴۴۱۷
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۷
سرجیو: بازیکنانم انگیزه زیادی مقابل پرسپولیس دارند

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد، شاگردانش برای رویارویی با پرسپولیس انگیزه زیادی دارند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، پائولو سرجیو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی داریم، آنهم مقابل یک تیم بزرگ. در این بازی انگیزه بسیار زیادی نزد بازیکنان ایجاد شده برای بازی با پرسپولیس. مقابل تیم قهرمان بازی می‌کنیم و این تیم مستحق تمام احترام از تیم ماست و مطمئناً تمام تلاش‌مان را برای کسب نتیجه دلخواه خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه آیا تغییراتی در ترکیبش خواهد داشت یا خیر؟ گفت: خواهیم دید،‌ فردا خواهیم دید.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد اشتباهات خط دفاعی تیمش در دیدارهای گذشته عنوان کرد: زمانی که ما گل دریافت می‌کنیم،‌ معمولاً مردم به این فکر می‌کنند که چه کسی آخرین اشتباه را انجام می‌دهد. به همین دلیل مدافعان بیشتر در معرض خطر انتقاد قرار دارند و در نهایت دروازه‌بان در این معرض قرار دارد. خیلی وقت‌ها این اشتباه از خیلی قبل‌تر اتفاق می‌افتد. وقتی شما گل می‌خورید نه اینکه همیشه اشتباه از خط دفاع باشد، بلکه اشتباه جلوتر از آنها بوده است.

سرجیو افزود: ما در حال کار کردن روی تیم‌مان هستیم تا کار دفاعی خوبی انجام دهیم. از قدرت پرسپولیس کاملاً شناخت داریم و باید با تمرکز کافی مقابل این تیم بازی کنیم،‌ البته همه تیم، نه فقط خط دفاعی.

وی در مورد غایبان تیمش برای دیدار با پرسپولیس گفت: عقیل کعبی هفته گذشته مصدوم بود و این هفته بهبود پیدا کرده و در بازی فردا اگر نیاز باشد از او استفاده خواهیم کرد. یک بازیکن مصدوم هم داریم که امشب تکلیف او مشخص خواهد شد و باید ببینیم شرایط چگونه خواهد بود.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که آیا بالوتلی بازیکن جدید صنعت نفت می‌تواند این تیم را در دیدار مقابل پرسپولیس همراهی کند یا خیر،گفت: براساس اطلاعاتی که من در اختیار دارم، آی‌تی‌سی بالوتلی را امروز گرفتیم، اما با توجه به اینکه امروز در ایران تعطیل رسمی است، فکر می‌کنم فردا کارهای مربوط به امور او انجام شود و این بازیکن بتواند ما را در این مسابقه همراهی کند.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: