به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 06
کد خبر: ۲۴۴۱۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
نکونام: کار سختی مقابل نفت مسجدسلیمان داریم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران به این نکته اذعان کرد که تیمش در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان کار سختی خواهد داشت.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: فیلم بازی‌های تیم نفت مسجدسلیمان را دیده‌ام و شناخت کافی از این تیم داریم. می‌دانیم که کار سختی در بازی فردا خواهیم داشت. تیم مسجدسلیمان تیمی قابل احترام است، اما ما در بازی برابر این تیم برای پیروزی تلاش می‌کنیم و امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.

وی درباره غایبان تیمش برای دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: برای این دیدار محرومی که نداریم، اما امید سینگ در بازی قبلی مصدوم شد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در واکنش به این مسئله که علیرضا فغانی داور این دیدار شده و شاید این انتخاب مرهمی برای اشتباهات هفته‌های گذشته علیه تیمش باشد، گفت: مرهمی وجود ندارد و ما حداقل شش امتیاز بابت اشتباهات داوری از دست داده‌ایم و دیگر برنمی‌گردد. برای ما فرقی ندارد که داور بازی فردا چه کسی باشد. البته خیلی خوشحالم که آقای فغانی داور بازی فرداست، چون یکی از بهترین داوران دنیا محسوب می‌شود. او در جام جهانی عملکرد خوبی داشت و امیدوارم فردا هم بتواند قضاوت خوبی را به نمایش بگذارد. تیم ما حداقل امتیاز را گرفته، در حالی که می‌توانستیم با 9 امتیاز صدرنشین باشیم. امیدوارم هر تیمی که لیاقت داشته باشد، پیروز شود. ما هم شاهد روند رو به رشد تیم نساجی هستیم، اما اشتباهات داوری دست ما نیست.

نکونام با اشاره به اشتباهات داوری تصریح کرد: گل سالم ما را مقابل پارس جنوبی نگرفتند و در بازی با تراکتورسازی هم داوری به ضرر ما بود و حتی کمیته داوران هم به عملکرد بد داوران در بازی نساجی اذعان داشت. چهار هفته و سه اشتباه تأثیرگذار بحث برانگیز می‌شود که داوری علیه نساجی است. بازیکنان ما کارشان را به نحو احسن انجام دادند و بهترین بازی را از سوی بازیکنان‌مان شاهد بودیم و بازهم می‌گویم اسیر اشتباهات داوری شدیم. تنها حسرتی که می‌خورم، بابت بازی اول مقابل ذوب‌آهن است که لیاقت حداقل یک امتیاز را داشتیم.

وی در واکنش به این مسئله که نمی‌شود مانند کشتی‌گیران گفت که هم باید داور را شکست داد و هم حریف را، گفت: کشتی ورزش انفرادی است و فقط یک نفر کار انجام می‌دهد، اما فوتبال 11 نفره انجام می‌شود و کار سخت‌تر است. در فوتبال نمی‌توانیم بگوییم می‌توانیم همه را شکست بدهیم. ما درباره تیمی صحبت می‌کنیم که بعد از 24 سال به لیگ برتر صعود کرده است، نه تیمی که بتواند مدعی قهرمانی باشد. ما طوری نساجی را ساخته و پرداخته می‌کنیم که سال‌های سال در فوتبال ایران بدرخشد و مانند تراکتورسازی شود. مردم قائمشهر هم فوتبال را خوب می‌فهمند و جایی که تیم ما خوب بازی می‌کند را به خوبی متوجه می‌شوند. با این حال می‌بینیم که  هر هفته نتیجه طور دیگری رقم می‌خورد.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: