به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 14
کد خبر: ۲۴۳۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
سرجیو: سوارز بازیکن خجالتی و گوشه‌گیری است

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید از اینکه تیمش فقط دو امتیاز از سه بازی لیگ به دست آورده، خوشحال نیست.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، پائولو سرجیو سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی تیمش با استقلال خوزستان اظهار کرد: قطعا از اینکه در سه بازی فقط دو امتیاز به دست آورده‌ایم خوشحال نیستیم. من انسانی نیستم که به دنبال توجیه باشم ولی با شرایطی که ما داشتیم باید برای کسب امتیاز می‌جنگیدیم. کرار جاسم قراردادش را ثبت کرد و از این هفته به ما ملحق شد. بازیکن برزیلی یعنی بالوتلی آماده بازی در این هفته نیست.

او ادامه داد: شرایط کرار در این زمانی که با ما بود از لحاظ روحی و روانی خیلی خوب نبود و برای بازی کردن او در بازی فردا باید تصمیم بگیریم. باز هم تکرار می‌کنم که مهم یازده نفر ابتدایی تیم نیست. ما بازیکنان جوانی داریم که نشان داده‌اند هر وقت وارد زمین شوند می‌توانند کمک حال ما باشند. باید طوری باشد که وقتی بازی را شروع می‌کنیم با شیوه مناسبی به دنبال سه امتیاز باشیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان اضافه کرد: باید به هواداران ثابت کنیم که نیمه اول بازی با پدیده کاملا اتفاقی بوده است. ما نیمه دوم پیشرفت کردیم ولی نیمه اول نشان دهنده کیفیت بازی و بازیکنان ما نبود. ما باید بازی را محکم شروع کنیم تا به هواداران‌مان و حتی خودمان اعتماد به نفس بدهیم و برای کسب سه امتیاز بجنگیم.

او در مورد استقلال خوزستان هم گفت: ما آنها را آنالیز کردیم. آنها در این اواخر خیلی خوب شده‌اند و بازی خیلی خوبی در مقابل پرسپولیس انجام داد ولی ما باید برای کسب سه امتیاز بجنگیم.

سرجیو اضافه کرد: یک بازیکن مصدوم داریم که امروز عصر مشخص می شود به بازی می‌رسد یا نه. ما بازیکن محرومی نداریم.

سرمربی صنعت نفت در مورد شایعات اضافه شدن محمد قریشی به این تیم بیان کرد: خیلی واضح بگویم که ما به یک دفاع وسط نیاز داریم. قریشی سه روز است که با ما تمرین می‌کند. او در چند روز آینده هم با ما خواهد بود و ما در مورد ماندنش در تیم تصمیم گیری می‌کنیم.

او در مورد علی قربانی هم گفت: او در ابتدای فصل جز گزینه‌های من بود و با هم صحبت هم کردیم اما الان وقت آن نیست که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم.

سرجیو در پاسخ به این پرسش که آیا در مورد مهاجم تیمش یعنی سوارز در این چند هفته به جمع بندی رسیده است یا خیر گفت: ما پیشرفت را در این چند هفته در کار او دیدیم. او سال قبل در لیگ رومانی بوده است. بعضی بازیکنان خیلی سریع با شرایط تطبیق پیدا می‌کنند و بعضی هم دیرتر به سازگاری می‌رسند. امیدوارم او با شرایط سریع‌تر سازگاری پیدا کند و فوتبال بهترش را به ما نشان بدهد. او در حال پیشرفت است اما من فکر می‌کنم مشکل اصلی او به شخصیت او برمی‌گردد که خیلی خجالتی است. همیشه در خانه و جاهای دیگر ساکت و گوشه گیر است. من او را با بالوتلی مقایسه می‌کنم، او دو روز است که به اینجا آمده اما انگار چند ماه است که در اینجا حضور دارد. با همه صحبت می کند و شوخی می کند. اما سوارز از لحاظ شخصیتی با او کاملا متفاوت است. امیدوارم هواداران به او کمک کنند تا فوتبالش را به ما نشان بدهد.

سرمربی صنعت نفت آبادان در پایان و در پاسخ به سوالی مبنی بر نیاز تیم و بازیکنان به یک روانشناس اظهار کرد: حرف‌های من به این معنی نیست که سوارز مشکل روحی و روانی دارد و یا احتیاج به روانپزشک دارد. او یک شانس خوبی داشت تا در بازی با گسترش گلزنی کند و اگر آن گل را زده بود از لحاظ روحی و روانی شرایط بهتری داشت. این فوتبال است و همه باید صبر کنیم. امیدوارم که فردا جواب اعتماد ما را بدهد. می‌دانم که ما هواداران بسیار خوب و عالی‌ای داریم. امیدوارم که به ما کمک کنند. هواداران ما شرایط ما را درک می‌کنند. می‌خواهیم چهارمین بازی لیگ را انجام دهیم اما هنوز نتوانسته‌ایم هوادارن‌مان را از نزدیک ببینیم. با توجه به قمیت دلار کار برای مدیرعامل و هیات مدیره ما سخت شد ولی امیدوارم با کمک همدیگر از پس این مشکلات بربیاییم.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: