به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 22
کد خبر: ۲۳۸۶۸
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
تعداد نظرات: ۱۶ نظر
حرکت ما رو به جلو و نگاه‌مان به قهرمانی است
پورموسوی: یک مربی و یک بازیکن دیگر می‌خواهیم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان با بیان این که حرکت ما رو به جلو و نگاه مان به قهرمانی در لیگ برتر است، گفت: یک مربی بومی دیگر به کادرفنی اضافه خواهد شد و تاکنون نیز هر آن چه مدنظر بوده، از سوی باشگاه فراهم شده است و تنها یک بازیکن دیگر و مربی بومی نیاز داریم تا تیم و کادرفنی پیش از آغاز لیگ تکمیل شوند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، سیداکبر پورموسوی درخصوص شرایط آماده سازی این تیم پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر، اظهار کرد: در اردوی اول بیشتر به دنبال تمرینات هوازی و قدرتی بودیم و در اردوی دوم که در تهران برگزار شد، تلاش کردیم بیشتر به کارهای سرعتی و انجام بازی‌های تدارکاتی بپردازیم تا از نظر تاکتیکی و هماهنگی نیز به آن چه می‌خواهیم برسیم؛ در این اردوها شش بازی دوستانه انجام دادیم و فارغ از نتیجه به دنبال این بودیم تا ضمن این که بازیکنان را از فشار بدنسازی خارج می‌کنیم، نفرات مان به هماهنگی لازم برسند. خدا را شکر بازیکنانم در فشار تمرینات عملکرد خوبی داشتند و در این دو اردو که واقعا سخت هم بودند، مصدوم نداشتیم و از بازیکنانم که در تمرینات با تمام جود و با انگیزه بالا کار کردند، قدردانی می‌کنم.

جذب 3 بازیکن خارجی موفقیت است
وی با قدردانی از مدیریت و هیات مدیره باشگاه برای اجازه جهت جذب سه بازین خارجی، گفت: به نظرم جذب این بازیکنان پس از یک سال ممنوعیت در جذب بازیکن خارجی، یک موفقیت است؛ پریرا سال‌های بسیاری است که در ایران بازی می‌کند و برای همه شناخته شده است. او چهار پنج پیشنهاد بسیار خوب داشت و ما چندین روز برای راضی کردن او وقت گذاشتیم و در نهایت هم فولادی شد. اخیرا هم دو بازیکن برزیلی دیگر جذب کرده‌ایم که از نظر بازی و سن و سال در شریط خوبی هستند. آن‌ها کارنامه خوبی دارند و در لیگ‌های معتبری هم بازی کرده‌اند که باتوجه به شرایط مالی باشگاه این دو برزیلی هم به جمع ما اضافه شدند و امیدوارم این بازیکنان امسال به ما کمک کنند.

تنها جذب یک بازیکن دیگر باقی مانده است
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد باشگاه در یارگیری راضی هستید؟ عنوان کرد: بله و تقریبا آن نفراتی که مدنظرمان بود، جذب شدند و تنها جذب یک بازیکن دیگر مانده که نزدیک به یک هفته است با او در حال مذاکره هستیم. منتظریم که باشگاه در ابن بخش نیز بیشتر ورود کند تا این بازیکن هم به جمع ما اضافه و هرچه سریع وارد تمرینات شود تا از نظر بازیکن نیز تکمیل شویم.

یک مربی بومی دیگر به کادر فنی اضافه می‌شود
وی در ادامه نیز گفت: یک مربی بومی دیگر نیز به کادر فنی اضافه خواهد شد؛ باتوجه به رقابت سختی که با حریفان خواهیم داشت، هفته گذشته نیز درخواست اضافه شدن یک مربی بومی دیگر به کادرفنی را از باشگاه داشتم تا از نظر کادرفنی هم کامل شویم. امیدوارم مدیریت باشگاه با این درخواست موافقت کند.

فولاد لیگ هجدهم باتجربه‌تر شده است
پورموسوی در پاسخ به این سوال که چه تفاوتی بین فولادی که خود را برای لیگ هجدهم آماه می‌کند با فولاد فصل قبل وجود دارد؟ عنوان کرد: تیم فصل گذشته‌مان هم خوب بود ولی تفاوت این است که کمی تجربه بیشتر شده است، البته باید در بخش اقدامات مدیریتی برای مواجهه با برخی مسایل بهتر کار کنیم تا مانند سال گذشته دچار یکسری مشکلات از جمله متضرر شدن از داوری ها نشویم. ما در این بخش نیز به حمایت بیشتر باشگاه نیاز داریم. به هر حال باید حواس مان باشد تا تیم از مسیر اصلی خود خارج نشود؛ حرکت ما رو به جلو و نگاه‌مان به قهرمانی است و این مهم را به بازیکنان هم گوشزد کرده‌ایم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط برای موفقیت در لیگ هجدهم فراهم است؟ گفت: هر آن‌چه خواسته‌ایم از سوی باشگاه فراهم شده است و تنها یک بازیکن دیگر و مربی بومی نیاز داریم تا تیم پیش از آغاز لیگ تکمیل شود.

تیم امسال مانند فولاد فصل گذشته خوب است
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان با بیان این که امیدوارم هواداران از بازی اول به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند، خاطرنشان کرد: تیم امسال نیز مانند تیم فصل گذشته خوب است و بازهم نیاز به حمایت هواداران داریم و اگر یار دوازدهم کنار ما باشد، امسال هم به آن چه آن‌ها می‌خواهند، می‌رسیم.

بازی در ورزشگاه اختصاصی به ما بسیار کمک می‌کند
وی همچنین در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود ورزشگاه فولاد آرنا برای نیم فصل آماده خواهد شد، گفت: من هم این موضوع را شنیده‌ام، البته پیش از این گفته می‌شد که از بازی چهارم یا پنجم در این ورزشگاه پذیرای حریفان هستیم. در هر صورت ما به زمین اختصاصی‌مان نیاز داریم. در حال حاضر مشکل این ورزشگاه نداشتن پارکینگ است که با مدیریت قابل حل است؛ فولاد آرنا در مرکز شهر نیست و می‌توان مشکل تردد و پارکینگ خودروها را باتوجه به فضای آزاد بسیاری که در اطراف ورزشگاه است، حل کرد. انتظار داریم این مشکل نیز حل شود زیرا برگزاری بازی هایمان در این ورزشگاه بسیار به ما کمک خواهد کرد. زمانی که ما در اهواز میزبان هستیم مانند دیگر حریفان وقتی بازی داریم در ورزشگاه غدیر حضور پیدا می‌کنیم، در واقع از شرایط میزبانی استفاده نمی‌کنیم.

در انتخاب مربیان تیم های پایه باشگاه دخالتی نداشتم
پورموسوی در پایان نیز در پاسخ به این سوال که آیا درست است که شما در انتخاب مربیان پایه باشگاه تاثیرگزار بوده اید؟ عنوان کرد: خیر، من هیچ گونه دخالتی در عزل و نصب مربیان پایه نداشتم، البته من باید در انتخاب مربیان رده‌های پایه نقش داشته باشم ولی از آن‌جا که خودمان درگیر تمرینات و در اردوهای خارج از استان بودیم، حقیقتا به این موضوع ورود نکردم. من هیچ مربی به باشگاه معرفی نکردم و این کار با نظر خود باشگاه صورت گرفت.

مطالب مرتبط
پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱۶
نوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
2
استاد گفته تیم امسال مثل پارسال خوب است!!! یعنی بزن زیرش و وقت کشی و بازی بی هدف از نظر ایشون خوب بوده!!! اگر قراره امسالم مثل فصل گذشته افتضاح باشیم چه دلیلی داشت اینهمه هزینه!!!
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
2
مصاحبه جالبیه همه چیز خوبه الا یک چیز وجود خودش تو راس کادر فنی اقای کاپلو باور کن لباس فولاد خیلی برات گشاده امروز گفتی همه چیز خوبه پس بهانه ای برای فردا نداری گرچه مطمئن هستم بهانه ایندت هواداره وبهتره که بازیها بدون حضور هوادار انجام بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
3
1
مربی بومی چه صیغه ایه ؟
امسال 2 مربی خارجی باکلاس داریم افکار تیم داره حرفه ای میشه .
باز میخای برگردی سر خونه اولت با مربی بومی ؟
حتمن میخای یکی از رفیقهای گرمابه گلستانت رو بیاری فولاد دور هم جمع باشید .
یکم به منافع تیمی فکرکن همش دنبال معامله نباش
عشق است فولاد
|
United Arab Emirates
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
1
1
ایشالله میریم برا قهرمانی
دوستان تیو حمایت کنیم بهتره الان بیایم همه چیزو نادیده بگیریم و تیم بزرگ فولادو حمایت کنیم شاید پارسال مدیرامل نخواست تیم
نتیجه بگیره شاید مشکل دیگی وجود داشت
الان دو هفته مونده تا اغاز لیگ بیاین تیمو حمایت کنیم بحث فایده نداره
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
1
1
حرفهای تکراری و بی ارزش . بجای مصاحبه برو دانشتو ببر بالا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
1
خواهشا دیگه حمایت کنید حداقل تا هفته پنجم ششم ببینیم چی میشه ..بعدفولاد چند بازیکن دیگه هم کم داره مثل فقط یه دفاع چپ داریم وینگر وفوروادهرچقدر فوروادبگیریم کمه البته نوک چندسالی که خیلی کم گلیم توجه داشته باشن
amin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
1
با این مربی بیسواد قطعا قهرمان نمی شیم. مدیریت فولاد تا دیر نشده فکری برای ترمیم نیمکت کند. حیف بودجه زیادی که خرج شده بخاطر بی کفایتی پورموسوی هدر بره. مربی تیم ملی رومانی در کادر فنی فولاده اختیار تام بهش بدید تا فولادو متحول کنه.
بیژن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
1
منظورش از یک بازیکن دیگه زبیدیه؟
Parsa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
1
همچین خوبه فقط نیاز به یه سر مربی خارجی خوب داریم بریم برا قهرمانی....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
1
والله باید شمارا اخراج کنن ویه مربی بادانشی بیارن. موسوی شادگان
فولاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
1
اینقدر افکار روان پریش و اماتوری داری که نیاز به ۱۰ تا مربی ک بتونه شما رو کنترل کنه اقای پورموسوی!!!
بازیکن مثل سروش رفیعی یا از نیجریه بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
1
بزرگترین مشکل فولاد دروازبان و دفاع حالا ببینید حرفم یه روز براتون اثبات میشه مرادیان هم رو هوا هم تک به تک ضعیف خط دفاعی خیلی کند والی و کرمی دیگه توانایی سالهای قبلو ندارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
1
0
به امید اخراج شما بیسواد و بیخرد و رانتخوار . همین رو کم داشتیم که شما مربیان پایه رو انتخاب کنید. جمع کن برو ...
فولاد شهراهواز"
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
1
0
مربي بومي ميخواي رفقات رو بياري معلوم شد با اين مصاحبه با مربي رومانيايي مشكل داره كادر فنيشون همه با هم مشكل دارند اين تيم از الان معلومه چي سرش مياد
مجید
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
1
0
آقای پورموسوی چه عقل سلیمی میگه با فرشاد جانفزا و شیرزادی تو لیگ حرفی برا گفتن داشته باشی پارسال یادت رفته از سمت چپ تیم چقدر ضربه خورد
فولادی
|
Netherlands
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
1
والی خیلی ضعیفه
نام:
ایمیل:
* نظر: