به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 21
کد خبر: ۲۳۸۶۵
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
آغاز فصل جدید لیگ یک از بیستم مردادماه

خوزستان اسپورت- مسئول مسابقات لیگ دسته اول گفت: در صورت انصراف تیمی از مسابقات لیگ دسته اول در فصل 97-98 آخرین تیم سقوط کرده به دسته دوم به لیگ یک باز می‌گردد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، فریبرز محمودزاده در مورد برگزاری قرعه‌کشی لیگ دسته اول فوتبال گفت: مراسم قرعه کشی لیگ دسته اول در فصل 97-98 روز دوشنبه 25 تیرماه با حضور نمایندگان 18 تیم برگزار می‌شود.

وی در مورد وضعیت نامعلوم تیم نفت تهران برای حضور در رقابت‌های لیگ دسته اول، اظهار داشت: امیدواریم که هر ۱۸ تیم حاضر در رقابت‌ها در این مسابقات شرکت کنند و ما هم قرعه کشی را برای حضور ۱۸ تیم انجام می‌دهیم. با این حال اگر تیمی از حضور در رقابت‌های لیگ دسته اول انصراف بدهد و در این مسابقات به هر دلیلی شرکت نکند طبق قانون آخرین تیم سقوط کرده به لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول باز می‌گردد.

محمودزاده در مورد زمان آغاز رقابت‌های لیگ یک گفت: مسابقات از ۲۰ مرداد ماه آغاز خواهد شد.

آخرین تیمی که فصل گذشته به لیگ دسته دوم سقوط کرد تیم ایرانجوان بوشهر بود که اگر نفت تهران در لیگ فصل آینده حاضر نشود دوباره تیم ایرانجوان بوشهر جایگزین این تیم در لیگ دسته یک خواهد شد.

شایان ذکر است که تیم‌های شهرداری ماهشهر و کارون اروند خرمشهر به‌عنوان نمایندگان خوزستان در فصل 97-98 رقابت‌های لیگ دسته اول حضور خواهند یافت.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: