به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۲۳۸۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۰
برگزاری همایش بزرگ اتوماسیون هیات فوتبال

خوزستان اسپورت- همایش بزرگ آموزشی کار با سیستم اتوماسیون هیات فوتبال خوزستان به میزبانی هیات فوتبال شهرستان ماهشهر در دانشگاه سما این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از روابط عمومی هیات فوتبال خوزستان، کارگاه‌های آموزشی فناوری اطلاعات، نقل‌وانتقالات و نحوه برگزاری مسابقات در حضور رؤسا، نایب رئیس، دبیران و مسئولین نقل‎وانتقالات هیات‌های فوتبال شهرستان‌ها از برنامه‌های این همایش بود.

برگزاری همایش بزرگ اتوماسیون هیات فوتبال

در ابتدای همایش، منوچهر حیاتی سرپرست نایب رئیس هیات فوتبال خوزستان و رئیس هیات فوتبال ماهشهر ضمن خوشامدگویی به مدعوین، برنامه‌های همایش را تشریح کرد و علی قاسمی دبیر هیات فوتبال خوزستان ضمن بیان گزارش عملکرد هیات فوتبال در خصوص مزایای کار با سیستم جامع اتوماسیون مطالبی را ارائه کرد.

برگزاری همایش بزرگ اتوماسیون هیات فوتبال

در ادامه محمد نبهانی مسئول اتوماسیون هیات فوتبال خوزستان ضمن بیان نحوه استفاده از این سیستم عنوان کرد: فاز اول اتوماسیون فوتبال خوزستان و شهرستان‌ها هم‌اکنون برای تمامی کاربران قابل دسترسی می‌باشد و با داشتن کد رهگیری و گذر واژه می‌توانند از سیستم به‌راحتی استفاده کنند. فاز دوم دوم نیز  که ارتباط هیات فوتبال خوزستان با باشگاه‌های استان می‌باشد، به‌زودی راه اندازی خواهد شد.

برگزاری همایش بزرگ اتوماسیون هیات فوتبال

علی جرفی مسئول نقل‌وانتقالات هیات فوتبال خوزستان نیز ضمن توضیحات کلی در خصوص نحوه قرارداد بستن بیان کرد: ثبت قرارداد بازیکنان و مربیان مهمترین وظیفه این واحد می‌باشد.

جرفی در ادامه افزود: کنترل انتقال امتیاز باشگاه‌ها طبق آئین‌نامه@ صدور مجوز خروج از استان برای بازیکنان و مربیان، تعیین آیین‌نامه مسابقات فوتبال استان، پاسخگویی و ارائه راهکار به باشگاه‌ها در خصوص مشکلات احتمالی بوجود آمده بین بازیکنان و باشگاه‌ها و عضوگیری از دیگر وظایف واحد نقل‌وانتقالات می‌باشد.

برگزاری همایش بزرگ اتوماسیون هیات فوتبال

در پایان، حسن محمدیان مسئول واحد مسابقات فوتبال خوزستان گفت: فصل فوتبال در خوزستان در چهاردهم شهریور ماه سال‌جاری آغاز می‌شود. طبق برنامه‌ریزی انجام شده و ازنکات حائز اهمیت در فصل جدید مسابقات، می‌توان به نامگذاری لیگ‌ها بنام زنده یادان و پیشکسوتان این رشته پرطرفدار و برنامه‌های متنوع فرهنگی در خلال برگزاری بازی‌ها اشاره کرد.

محمدیان در ادامه افزود: واحد مسابقات فوتبال خوزستان با اضافه کردن لیگ‌های فوتبال بزرگسالان زیر گروه استان، لیگ دسته اول امید، لیگ دسته اول نوجوانان و لیگ زیر 17 سال در تقویم فوتبالی فصل 98-97 تعداد لیگ‌های خود را به عدد 13 رسانده و از این حیث در کشور رکورددار می‌باشد و با توجه به تعدد لیگ‌های فوتبال در خوزستان، نیازمند همکاری تمامی هیات‌های فوتبال در شهرستان‌ها هستیم که ان‌شاءلله با برگزاری با کیفیت بازی‌ها بتوان از دل لیگ بازیکنان مستعد به تیم‌های کشوری در خوزستان و فوتبال کشور معرفی شوند.

برگزاری همایش بزرگ اتوماسیون هیات فوتبال

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: