به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - 2018 September 26
کد خبر: ۲۳۵۲۶
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
تعداد نظرات: ۹ نظر
یزدی: فدراسیون دنبال حذف نفت مسجدسلیمان است

خوزستان اسپورت- رییس امور ورزش شرکت مناطق نفت خیز جنوب با بیان این که تغییرات گذشته در هیات مدیره نفت مسجدسلیمان یک تصمیم درون سازمانی و خانوادگی بوده و هیچ ربطی به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ندارد، گفت: سازمان لیگ بی جهت خود را در این بازی ساختگی وارد کرده است و ظاهرا به دلایلی سازمان لیگ و فدراسیون عمدا به دنبال حذف تیم نفت مسجدسلیمان هستند!

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، پس از صعود مقتدرانه نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر کشور که باعث شور و نشاط مضاعف در بین هواداران و مردم این شهرستان شد، به یکباره شاهد مکاتبات و مصاحبه های عجیب فدراسیون در خصوص ساختار مدیریتی تیم نفت مسجدسلیمان بودیم که برای مشخص شدن علت این چنین رفتارهایی از سوی فدراسیون گفت و گویی با رییس امور ورزش شرکت مناطق نفتخیز جنوب انجام داده‌ایم که در ادامه می خوانید.

هدایت یزدی گفت: فدراسیون در یک ماه گذشته مکاتبات متعددی با مسوولان ارشد شرکت  ملی نفت ایران در تهران داشت و عملا فضا را به سمت حذف نفت مسجدسلیمان از لیگ برتر برد. سوال این جا است که اولا آیا تمامی تیم های حاضر در لیگ برتر دارای ساختار مدیریتی -هیات مدیره و هیات موسس- هستند؟ و اگر تاکید فدراسیون بر مشخص شدن هیات مدیره نفت مسجدسلیمان است، چرا تیم های دیگر لیگ برتر چنین ساختاری را ندارند؟!

وی بیان کرد: همچنین تغییر در هیات مدیره نفت مسجدسلیمان  یک تصمیم درون سازمانی و خانوادگی بوده و هیچ ربطی به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ندارد و سازمان لیگ بی جهت خود را در این بازی ساختگی وارد کرده است. ظاهرا به دلایلی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال عمدا به دنبال حذف تیم نفت مسجدسلیمان هستند!

یزدی عنوان کرد: آیا سازمان لیگ درخصوص معرفی هیات مدیره دیگر باشگاه های دولتی و غیر دولتی حاضر در لیگ برتر نیز مکاتبات این چنینی انجام داده است؟! یک جای کار ایراد دارد و این ایراد متوجه فدراسیون فوتبال است. این رفتارهای غیر حرفه ای زمان لازم جهت تشکیل تیم نفت مسجدسلیمان و حضور مقتدرانه آن را در لیگ برتر از  این تیم گرفته است و احساسات هواداران این تیم را دچارخدشه نموده است.

وی تاکید کرد: بهتر است سازمان لیگ مسیر خود را تغییر داده و آرامش را به تیم نفت مسجدسلیمان برگرداند. تنها دلخوشی مردم بختیاری در سراسر دنیا همین تیم نفت مسجدسلیمان است که با ندانم کاری عده‌ای، این دلخوشی تبدیل به سرابی برای این عزیزان خواهد شد.

رییس امور ورزش شرکت مناطق نفت خیز جنوب افزود: مسوولان نفت به این نکته واقف هستند که برای حضور در لیگ حرفه‌ای باید ساختار مدیرینی را مشخص و امکانات  زیر ساختی را مهیا کنند ولی فدراسیون به جای مکاتبه با مسوولان ورزش مناطق نفت خیز جنوب، با اصرار بر مکاتباتی با مسوولان ارشد شرکت ملی نفت در تهران، باعث ایجاد تنش بین هواداران و مسوولان و همچنین صرف انرژی ما و بروز مسایل حاشیه‌ای شده است.

وی بیان کرد: در حالی که اقدامات فدراسیون باید در ر استای حل مشکلات در فضایی آرام باشد، خودفدراسیون باعث جنجال شده است که نباید این گونه رفتار کند. ما از فدراسیون انتظار رفتارها ی عاقلانه را داریم زیرا رسانه ای کردن یکسری موارد درخصوص تیم نفت مسجدسلیمان از سوی فدراسیون که تاکنون سابقه نداشته است، شائبه داشتن سوءنیت را در هواداران ایجاد کرده است. این در حالی است مکاتبات شان درخصوص تیم مشابه یعنی نساجی مازندران رسانه‌ای نشده است که این جای سوال و شک و شبهه دارد.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۹
اتحاد خوزستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
0
3
میخوان نفت حذف کنن تا خونه ب خونه جایگزینش بشه
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
0
3
فوتبال ایران چیزی به اسم قانون وجود نداره. تمام تصمیمات پشت پرده اتخاذ میشه. بخاطر همینه هیچ پیشرفتی نمیکنیم. فدراسیون و سازمان لیگ بهتره این فکر رو از سرش بیرون کنه. نفت مسجدسلیمان باید لیگ برتر بازی کنه
نفت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
0
3
این مسخره بازیا چیه سهم ما از نفت کجاست؟
افشین کهیش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
0
3
ای کاش من هم سرباز گمنام امام زمان بودم اگر بودم حسابهای بانکی مسیولین فدراسیون فوتبال و تیم خونه به خونه را چک میکردم
احسان mls
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
0
3
بابا جم کنید کاسه کوزه تون رو با این قانون بیخودتون اگه نفت تو لیگ برتر بازی نکنه اون وقت ......
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
0
2
همه میدونن اصفهانیا بابختیاریا حیلی دشمنن چون من تواصفهان زندگی میکنم اینوباهمه وجودم حس کردم.جالا فدراسیون هم دسته اصفهانیاس وهرکاری برای ضربه زدن به نفت بختیاری انجام میدن بایدهوشیااااارباشیم ونزاریم فدراسیون پنج ستاره حقمونوبخورن.اتحاد اتحاد اتحاد
تعصب خوزستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
0
2
امیدوارم پول نفت خوزستان ازگلوتون پایین نره،،امیدوارم هوادارای فولاد و استقلال ودیگرتیم های خوزستانی از نفت مسجدسلیمان حمایت کنن،،،بعضیا یه جایی شون دردمیگیره و نمیتونن ببینن خوزستان چهارتا نماینده لیگ برتری داره
فریدون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
0
1
اقایون فدراسیون بیش از80درصد بدنه نفت خوزستانی وعمدتا بختیاری هستند....همه طرفدار این تیم...اگربلوا بپا کنید خودتان اسیب می بینید...کمی عاقلانه فکر کنید...جهالت محض است اگر در ذهن تان حذف تیم نفت باشد...این تیم با بقیه فرق دارد....ولی ازهم اکنون اموختیم که مواظب مابقی حرکاتتان باشیم....بخصوص داوری
فولاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
0
0
تاج و زیر مجموعه اش در فساد مالی بارها در رسانه ها متهم شده اند طوری که مجلس هم به کار فدراسیون و نهاد ورزشی ورود کرده است
نام:
ایمیل:
* نظر: