به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 22
کد خبر: ۲۳۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
تعداد نظرات: ۳ نظر
فکری: دوست ندارم قربانی شوم

خوزستان اسپورت- سرمربی فصل گذشته تیم نفت مسجدسلیمان گفت: در صحبت با مسئولان نفت مسجدسلیمان چیزهایی دیدم اما در عمل موارد دیگری را مشاهده کردم اما دوست ندارم که در این میان من قربانی شوم.

به گزارش خوزستان اسپورت، محمود فکری در گفت‌وگو با فارس، در خصوص اینکه وضعیتش با باشگاه نفت مسجدسلیمان به کجا رسیده، گفت: راستش را بخواهیم ما صحبت کردیم و به توافق‌هایی هم رسیدیم، اما از روز پنج‌شنبه به این طرف دیگر هیچ خبری از مسئولان باشگاه نشد. از طرفی هنوز قرارداد خود من امضاء‌ نشده و به همین دلیل ما درباره جزئیات و برنامه‌های آماده‌سازی تیم اقدامی نکرده‌ایم،‌ البته کسی را ندیدیم که بخواهیم کار انجام دهیم.

وی ادامه داد: وقتی به تک تک افراد حاضر در هیأت مدیره باشگاه نگاه می‌کنم همگی افراد خوبی هستند اما ظاهراً‌ تصمیم قاطعی وجود ندارد که کارها انجام شود و این بحث‌ها نگران‌کننده است. اعضای هیأت مدیره گفته بودند که منتظر لیست من هستند،‌ اما وقتی خود من قراردادی امضاء نکردم لیست را باید به چه کسی بدهم؟ این مسائل نگران‌کننده است و من نمی‌دانم به کجا خواهیم رسید.

سرمربی فصل گذشته تیم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که با شرایط موجود این احتمال وجود دارد که در تصمیمش برای ماندن در این تیم تغییری بدهد، اظهار داشت: شاید این اتفاقات در تصمیم من تأثیرگذار باشد چرا که به هر حال این مواد نگران‌کننده است. ما حرف‌هایی می‌شنویم اما در عمل مسائل دیگری را می‌بینیم من دوست ندارم در این شرایط قربانی شوم و امیدوارم هر چه زودتر اوضاع باشگاه مشخص شود.

فکری افزود: ما روز پنج‌شنبه هفته گذشته به توافق رسیدیم که البته همان روز هم دیر بود و ما باید از روز جمعه کارمان را آغاز می‌کردیم باید قراردادها امضاء می‌شد و با بازیکنان مدنظر صحبت می‌کردیم اما نمی‌دانم گیر کار کجاست که این اتفاق نمی‌افتد و ما خیلی راحت زمان را از دست می‌دهیم.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۳
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
0
1
چه مسخرس اوضاع نفت. خاک برسره مسعولین دروغگو که دارن باسرنوشت نفت بازی میکنن. محمود فکری هم خودش و ما رو مسخره کرده. خوب یا بمون و قراردادتو امضا کن یا برو بسلامت دیگه. مربیای کاپلو و مورینیو و گواردیولا هم اینقد ناز و ادا ندارن که این داره.
صالحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
0
1
اقای فکری عزیز تا زمانی که احکام مدیرعامل وهیات مدیره جدید به تایید وزارت نفت نرسه حق امضای قرارداد با هیچ بازیکن و مربی رو ندارند شما میامدی کارت رو شروع میکردی تا چند روز بعدش قرارداد امضا میشد شما پارسال که تیم هیچ مشکل مالی نداشت هرروز بهانه میاوردی خدا میدونه امسال که وزارت نفت اسپانسر تیم نیست اگر پرداخت پول دیر بشه چکار میکنی
فریداصفهانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
0
0
اقای فکری لطفا تکلیف را زودتر مشخص کن
نام:
ایمیل:
* نظر: