به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 25
کد خبر: ۲۳۲۷۴
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
تعداد نظرات: ۴ نظر
ویسی: حیدری هیچ دخالتی در امور مالی نداشت

خوزستان اسپورت- سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان با رد صحبت‌های موسوی مالک این باشگاه درباره عدم شفافیت مدیرکل ورزش خوزستان در بحث مالی باشگاه، گفت: او باید بابت این تهمت‌ خود پاسخگو باشد زیرا حیدری هیچ دخل و تصرفی در بحث مالی باشگاه نداشت و ابتدای فصل از طریق آقای اسدبیک (شرکت نیشکر هفت تپه) مبلغی پول گرفتیم و خود اسدبیک نیز بارها اعلام کرد که من آن پول را به شخص ویسی داده‌ام و چگونگی هزینه آن به خودش مربوط می‌شود.

به گزارش خوزستان اسپورت، عبدالله ویسی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ابتدای فصل و زمانی که هیچ کسی مسوولیت استقلال خوزستان را بر عهده نمی‌گرفت، افشین حیدری پای کار بود تا تیم دوباره احیا شود و سهمیه استان از دست نرود. او با مسوولیت خودش من را به تیم آورد و تمام کارهای مربوط به استقلال خوزستان را انجام داد.

وی ادامه داد: ابتدای فصل هم از طریق آقای اسدبیک (شرکت نیشکر هفت‌تپه) مبلغی پول گرفتیم که آقای حیدی، استاندار و حراست اداره‌کل ورزش و جوانان استان در جریان کار و چگونگی هزینه آن برای تیم  هستند، در ضمن اولا تمام بازیکنان شاهد هستند که آن پول چگونه هزینه شد و دوما چرا اکنون باید موسوی در خصوص حیدری اظهارنظر کند. او باید از حیدری بابت حفظ سهمیه استان قدردانی کند، نه این‌که به او تهمت بزند.

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان بیان کرد: خود آقای اسدبیک نیز بارها اعلام کرد که من آن پول را به شخص ویسی داده‌ام و چگونگی هزینه آن به خودش و نه فرد دیگری مربوط می‌شود. ما هم نه تنها یک ریال از پول را برنداشتیم، بلکه از جیب خودمان هم برای تیم هزینه کردیم. پول موسی کولیبالی و پاداش برد در جام حذفی برابر تراکتورسازی را هم من پرداخت کردم. حتی به آقای حیدری گفتم که از جیب خودم هزینه کردم و او گفت اگر پولت را ندادند، خود من آن را به تو بر می‌گردانم. حیدری اقدامات ارزشمندی برای استقلال خوزستان انجام داد و فوتبالی‌ها این را درک می‌کنند نه افراد اقتصادی.

وی افزود: اکنون آن‌هایی که به حیدری تهمت زده‌اند باید پاسخگو باشند. او در بحث مالی باشگاه هیچ دخل و تصرفی نداشت و تمام اقداماتش قانونی بود و حتی از جیب خودش برای باشگاه هزینه کرد. بارها به بازیکنان پاداش داد و هر وقت به مشکلی بر می‌خوردیم تنها حیدری و استاندار خوزستان پای کار بودند که از آن‌ها قدردانی می‌کنم.

ویسی درباره این صحبت موسوی که حیدری به دلیل عدم شفافیت مالی از ریاست هیات مدیره باشگاه عزل شد، گفت: اگر موسوی سندی در این خصوص دارد، ارائه دهد و چرا با افکاری مردم بازی می‌کند. آن 20 درصدی هم که ابتدای فصل به بازیکنان دادیم با لطف آقای اسدبیک بود. تهمت زدن به مسوول ارشد ورزش استان تهمت به تمام مسوولان خوزستانی است. آن‌ها اگر تجریه کافی داشتند، این گونه حرف نمی‌زدند و فکر نمی‌کنم حیدری در قبال این تهمت کوتاه بیاید.

وی عنوان کرد: آقای حیدری حق دخالت در موضوعات مالی را نداشت و تنها لطف کرد که پای تیم ماند. آن زمان که موسوی مالک شد از حیدری خواهش کرد که به تیم کمک کند و او هم به خاطر خوزستان پای تیم ماند. امیدوارم موسوی برای تهمت‌هایش به حیدری پاسخ قانع‌کننده‌ای داشته باشد.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۴
پیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
0
2
اقای موسوی بیاد پول کارگرای بدبخت گروه ملی رو بده پول استقلال پیشکش.
گروه ملی به خاک سیاه نشسته اقای موسوی که میگفت من برای خدمت اومدم این چه خدمتیه که هرکاریش میکنن دست از سر شرکت برنمیداره بره؟؟؟
بیژن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
0
2
بابا‌ موسوی کیه.معلوم نیست گروه ملی رو‌ چجور مجانی بهش دادن.و چه پولی از کجا اورد که هتل خرید.دریغ از ذره ای شعور مدیریت
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
0
2
اقاي موسوي درسته كه حيدري بعضي جاها از رانتش استفاده كرده اما واسه اس خوزستان زحمت كشيده و خدايي جنگيده
اقاي موسوي ايا شما كه بوسيله اين باشگاه معروف شدين به اندازه حروف بكار رفته در مصاحبه هاتون ، پول ميتوني به باشگاه تزريق كنيد؟!
بهتر شما هم دست از رانت خواري برداري و بديش به بانك ملي و بري پي كارت
فریدون قنبری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
0
1
اگر این دونفر یعنی ویسی و حیدری نبودند بی شک تیم سقوط میکرد... آقایان ویسی وحیدری عزیز لطفا عقب نشینی نکنید استقلال خوزستان درفصل جدید به شما نیازمنداست.... ماهواداران فقط ویسی را برای هدایت تیم میخواهیم.... مرفاوی و دیگران را هرگز نمی پذیریم.... فقط ویسی... وحمایت افشین حیدری ...
نام:
ایمیل:
* نظر: