به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 July 23
کد خبر: ۲۳۰۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
عکس/حضور رئیس فدراسیون کشتی در اندیمشک

خوزستان اسپورت- رسول خادم با حضور در شهر اندیمشک از روند ساخت خانه کشتی پنج هزار نفری و سالن‌های کشتی کوی شهدا بازدید کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از مهر، رئیس فدراسیون کشتی در این سفر ابتدا با همراهی جهانگیری فرماندار اندیمشک، محمدحسین مرعشیان رئیس هیأت کشتی خوزستان و جمعی از مربیان و مسئولان کشتی این شهر از روند احداث خانه کشتی پنج هزار نفری اندیمشک بازدید کرد.

در جریان این بازدید خادم برخی نقطه نظرات خود را ارائه داد و اعلام کرد: فدراسیون پس از بهره برداری از این خانه کشتی میزبانی یکی از رقابت‌های مهم بین‌المللی از جمله جام جهانی یا جام تختی در سال 2019 میلادی را به این شهر کشتی خیز واگذار می‌کند. قرار است این خانه کشتی تا یک سال آینده به بهره برداری برسد.

رئیس فدراسیون کشتی که در این سفر پرویز سیروس پور مشاور عالی فدراسیون کشتی نیز وی را همراهی می کرد در ادامه از سالن های کشتی کوی شهدا بازدید کرد. خادم ابتدا از سالن کشتی که در حال تکمیل و تجهیز می باشد و به زودی قرار است تمرینات کشتی گیران در آن پیگیری شود بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.

خادم سپس در سالن فعلی کوی شهدا حاضر شد و دقایقی ناظر تمرین فرنگی کاران این شهر کشتی خیز بود. در این دیدار که اکثر کشتی گیران ملی پوش اندیمشک از جمله سعید عبدولی حضور داشتند پرویز سیروس پور مشاور عالی فدارسیون کشتی در صحبت های کوتاهی در جمع کشتی گیران با اشاره به جایگاه ممتاز اندیمشک بعنوان یکی از مراکز مهم کشتی فرنگی ایران ابراز امیدواری کرد با حمایت هرچه بیشتر مسئولان امکانات این منطقه مستعد هر روز بیشتر از دیروز شود.

وی در پایان از کشتی گیران خواست با رعایت مسائل اخلاقی همواره به مربیان خود احترام بگذارند.

در ادامه این دیدار، خادم با کشتی گیران و مربیان حاضر به خوش و بش پرداخت و در گفتگو با آن‌ها در جریان مسائل و مشکلاتشان قرار گرفت.

تعدادی زیادی از پیشکسوتان، مربیان سازنده و کشتی گیران مطرح اندیمشک در این بازدید حضور داشتند.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: