به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کد خبر: ۲۲۹۶۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
فکری: نامرد‌ها چوب کارهایشان را می‌خورند

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: نامردها چوب کارهای‌شان را می‌خورند؛ چوبی که صدا ندارد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، محمود فکری در مورد دیدار حساس روز سه شنبه با نساجی مازندران گفت: این مسابقه برای هر دو تیم سخت است. از یک طرف نتیجه این بازی می‌تواند حکم صعود ما به لیگ برتر باشد و از سویی دیگر نساجی در صورت باخت در این بازی شانس صعودش ممکن است از بین برود. امیدوارم شاهد یک بازی بی‌حاشیه باشیم و مسابقه سالمی برگزار شود.

وی افزود: سلامت مسابقه از همه چیز مهم‌تر است. اینکه حرف و حدیثی از این بازی بیرون نیاید و شاهد فوتبالی پاک باشیم. پاکی فوتبال در  درجه اول اهمیت است و در درجه دوم هم امیدوارم هر تیمی که لایق‌تر است به پیروزی برسد. نه تنها این بازی بلکه سایر بازی‌های این هفته همین ویژگی را داشته باشند. سلامت بازی‌های سایر تیم‌ها هم اهمیت دارد.

فکری در مورد قضاوت بیژن حیدری برای این بازی حساس گفت: حیدری از داوران خوب فوتبال ایران است جا دارد که از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران که نظارت ویژه‌ای دارند تا بازی‌ها سالم‌تر و بهتر برگزار شود. امیدوارم حیدری یک روز خوب را در قضاوت داشته باشد و مرتکب اشتباهی نشود که تیمی از آن متضرر شود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد شایعه‌هایی که در مورد او در فضای مجازی عده‌ای به راه انداخته‌اند گفت: آدم‌هایی که به دنبال تهمت زدن و تخریب یک فرد، یک تیم و یک شهر هستند مطمئن باشند از سوی نیروی الهی کارشان بی‌جواب نخواهد ماند. این نامردها چوب نامردی‌شان را می‌خورند. افرادی که ممکن است یکسری قلم به مزد را استخدام کنند تا کارهایی انجام بدهند را به خدا واگذار می‌کنم و این ورزش و فوتبال و سه امتیاز ارزش این رفتارها را ندارد. خدایی بالای سرماست و قطعا این افراد چوب کارشان را می‌خورند چوبی که صدا ندارد ولی این چوب را خواهند خورد.

وی در مورد اینکه فصل آینده در تیم نفت مسجدسلیمان حضور خواهد داشت یا نه گفت: من پیشنهادهایی از برخی تیم‌های دیگر به جز نفت مسجدسلیمان هم داشته‌ام اما فعلا تمرکزم روی مسابقات آخر فصل است. اجازه بدهید ابتدا تکلیف صعود تیم مشخص شود و بعد در مورد فصل آینده تصمیم گیری خواهم کرد.

مطالب مرتبط
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: