به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
کد خبر: ۲۲۸۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
فکری: حاضریم به رقیبان بازیکن قرض دهیم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ما به حریفان‌مان پیشنهاد می‌دهیم که اگر بازیکن‌شان اعتصاب کرده است و می‌خواهند با تمام قوا و حتی محکم‌تر برابر ما حاضر شوند، ما بازیکن داریم و به آن‌ها قرض دهیم تا فوتبال پاک برابر تیم ما زیر سوال نرود!

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، محمود فکری در خصوص بازی این هفته تیمش برابر اکسین البرز، اظهارکرد: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و از روز گذشته تمرینات‌مان را برای دیدار مقابل اکسین البرز آغاز کرده‌ایم. مطمئن هستیم که اکسین البرز و تمام تیم‌ها مقابل ما خوب ظاهر می‌شوند. به هر حال امیدوارم بازی خوبی برابر حریف انجام دهیم و امتیاز لازم را کسب کنیم.

وی با اشاره به انگیزه بسیار حریفان برای رویارویی با نفت‌مسجدسلیمان، عنوان کرد: اگر به هر دلیلی حریفان‌مان برابر دیگر تیم‌ها انگیزه‌ای نداشته باشند ولی مطمئن هستیم که مقابل ما نه اعتصاب دارند، نه بدون سرمربی حاضر می‌شوند و نه از انگیزه کمی برخوردار هستند. همچنین ما به حریفان‌مان پیشنهاد می‌دهیم که اگر بازیکن‌شان اعتصاب کرده است و می‌خواهند با تمام قوا و حتی محکم‌تر برابر ما حاضر شوند، ما بازیکن داریم و به آن‌ها قرض دهیم تا فوتبال پاک برابر تیم ما زیر سوال نرود!

سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان درباره صحبت یکی از اعضای کمیته اخلاق مبنی بر این‌که هنوز هیچ پرونده‌ای درباره به ثمر رسیدن گل‌های مشکوک در لیگ یک به دست ما نرسیده اما قطعا از رسیدگی به موضوع طفره نمی رویم، گفت: به این صحبت‌ها خیلی توجه نمی‌کنیم زیرا تنها در حد حرف است و هیچ نظارت آن‌چنانی در لیگ یک نمی‌شود. تیم‌ها هر کدام از نظر امتیازگیری به واسطه اشتباهات داوری گرفته تا دیگر مسایل غیراخلاقی، کارهای خودشان را انجام می‌دهند و هیچ برخوردی هم صورت نمی‌گیرد.

وی ادامه داد: به هر حال برخورد باید جدی‌تر و شدیدتر باشد و نباید به راحتی و ساده از چنین مسائلی گذشت. تاکنون اقدام اساسی صورت نگرفته است. اشتباهات داوری تاکنون به ضرر تیم ما بوده است ولی رقیبان ما همگی از این بخش سود برده‌اند و نمی‌دانم چه خبر است و آیا می‌شود که تمام این موارد اتفاقی باشد؟ متاسفانه فوتبال ما در حال حاضر به این صورت است.

فکری در ادامه با بیان این‌که بازی به بازی پیش می‌رویم و به سه امتیاز هر دیدار فکر می‌کنیم، عنوان کرد: به اتفاقاتی که در بازی‌های رقیبان رخ می‌دهد توجه نمی‌کنیم. تلاش می‌کنیم بیشترین امتیازات را از چهار دیدار باقی‌مانده کسب کنیم. در حال حاضر تیم‌ها بسیار نزدیک به هم حرکت می‌کنند و هیچ تیمی نمی‌خواهد امتیاز از دست بدهد و یک برد یا باخت می‌تواند تیم‌های بالای جدول را جابه‌جا کند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲
فریدون قنبری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
0
3
آقای فکری عزیز اگر از4 بازی باقیمانده 7امتیاز بگیریم صعود قطعیست به شرطی که به نساجی نکونام بازنده نشویم....اکسین حالا تیم درهم ریخته ایست همه ازاعتصاب ومحرومیت لطیفی سرمربی باخبریم ....میشود با 3امتیاز وحتی یک مساوی بانساجی 99درصد صعودمان را جشن بگیریم.... فقط خط حمله راتغییر ندهی بازیکنان بومی پرازانگیزه اند اشتباهات قبلی تکرار نشود لطفا.....به امید صعود نفت مسجدسلیمان شهراولین ها
Mis
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
0
0
اقای فکری عزیز ما فقط سه امتیازو میخوایم از اکسین
نام:
ایمیل:
* نظر: