به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 07
کد خبر: ۲۲۸۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
پیروزی کارون خرمشهر؛ شکست نفت امیدیه و آبادان
نتایج هفته پنجم و جداول لیگ دسته دوم

خوزستان اسپورت- 23 گل در هفته پنجم از مرحله نهایی رقابت‌های لیگ دسته دوم به ثمر رسید.

به گزارش خوزستان اسپورت، با پایان وقفه نوروزی مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های ایران چرخ این رقابت‌ها از عصر امروز مجددا به حرکت در آمد و 12 تیم حاضر در این مرحله برگزار کننده دیدارهای هفته پایانی دور رفت بودند.

کارون اروند خرمشهر با کسب پیروزی 4 بر یک در بازی خانگی مقابل شهرداری فومن به رده دوم جدول گروه نخست صعود کرد تا امیدهایش برای صعود را افزایش دهد. محمد مجرد، محمد سرافراز (2 گل) و علی بیگدلی برای کارون خرمشهر گلزنی کردند و تک گل تیم میهمان نیز توسط علی صبوری وارد دروازه میزبان شد.

اما تیم نفت امیدیه در ادامه نتایج ضعیف چند هفته گذشته، در بازی امروز مقابل استقلال جنوب تهران متحمل باخت سنگین 4 بر صفر شد تا قعرنشین جدول گروه نخست شود. استقلال جنوب تهران نیز با کسب اولین برد در مرحله نهایی به رده چهارم این گروه صعود کرد و نفتی‌های امیدیه به قعر جدول سقوط کردند.

تیم پالایش نفت آبادان نیز سال جدید را با شکست آغاز کرد و در زمین تیم شهرداری بندرعباس متحمل شکست 3 بر 2 شد. آبادانی‌ها که تا اواخر نیمه دوم از میزبان پیش بودند در نهایت نتیجه را به حریف واگذار کردند تا در انتهای جدول گروه دوم باقی بمانند.

مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال ایران در دو گروه شش تیمی پیگیری می‌شود و در پایان این مرحله تیم‌های صدرنشین دو گروه به همراه تیم برنده بازی پلی‌آف 3 سهمیه صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول را دریافت می‌کنند.

نتایج دیدارهای هفته پنجم مسابقات لیگ دسته دوم و جداول رده‌بندی این مرحله را در ادامه مشاهده می‌کنید.

گروه الف
* استقلال جنوب تهران 4 – نفت امیدیه 0
* کارون اروند خرمشهر 4 – شهرداری فومن ‏1
* خوشه طلایی ساوه 2 – مقاومت تهران 1

گروه ب
* شهرداری بندرعباس 3 – پالایش نفت آبادان 2
* داماش گیلان 1 – شاهین شهرداری بوشهر 2
* نفت و گاز گچساران 2 – سردار بوکان 1

نتایج هفته پنجم و جداول لیگ دسته دوم

نتایج هفته پنجم و جداول لیگ دسته دوم

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: