به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 15
کد خبر: ۲۲۷۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
سلیمانی: باشگاه شب عید پول بازیکنان را بدهد

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان گفت: به رغم پایان یافتن مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور تا کنون تنها 10 درصد قرارداد بازیکنان بانوان استقلال خوزستان پرداخت شده است.

به گزارش خوزستان اسپورت، فروزان سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این در حالی است که رقم قراردادهای بازیکنان ما نسبت به تیم های دیگر بسیار ناچیز است.

سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان بیشترین مبلغ قرارداد یک بازیکن تیمش را 50 میلیون ریال دانست و گفت: با توجه به این که شب عید است انتظار داریم که مسئولان باشگاه حق الزحمه بازیکنان را پرداخت کنند.

وی عنوان کرد: رقابت بین تیم‌های بی بضاعت و مرفه باعث ایجاد عدم تعادل در رقابت‌های امسال شد که انتظار می‌رود در لیگ سال آینده شاهد این گونه مسائل نباشیم.

سلیمانی با اشاره به این که لیگ امسال در سطح کیفی خوبی برگزار شد افزود: بی شک بازی کردن مقابل تیم‌هایی که از بازیکنان مطرح برخوردارند و از مدت ها قبل از آغاز مسابقات به تمرین مشغول بودند، بسیار سخت است.

وی با بیان این که تیمش سه روز قبل از شروع رقابت‌ها بسته شد افزود: این موضوع باعث شد که از لحاظ فنی و جسمی بسیار متضرر شویم و نتوانیم آن گونه که باید نتیجه گیری کنیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با اشاره به این که در این فصل نوسان زیادی داشته و بسیار سختی کشیدیم افزود: هدف‌مان در ابتدای لیگ کسب عنوان هشتم و نهم بود و قصد داشتیم تنها در لیگ بمانیم که خوشبختانه این امر محقق شد و سهمیه استان در لیگ برتر حفظ شد.

وی با بیان این که نیم فصل اول مسابقات برای بازیکنان ما تنها حکم تجربه کسب کردن را داشت افزود: بسیاری از بازی‌های نیم فصل اول را از روی کم تجربگی از دست دادیم و معتقدم برای حضور در رقابت‌های فصل آینده نیاز به کار بیشتری داریم.

سلیمانی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه در فصل آینده تیم‌داری خواهد کرد افزود: مسئولان باشگاه تمایل به حفظ تیم دارند اما اگر نخواهند تیم‌داری کنند سهمیه استان باقی است و با حمایت مسئولان استان می‌توان تیم‌داری کرد.

تیم استقلال خوزستان در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان با نتیجه 3 بر صفر مغلوب پالایش گاز ایلام شد و در مکان دهم جای گرفت تا در جمع تیم‌های لیگ برتری باقی بماند.

مطالب مرتبط
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: