به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
کد خبر: ۲۲۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
برنامه هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتبال

خوزستان اسپورت- هفته پایانی مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور از امروز آغاز خواهد شد.

به گزارش خوزستان اسپورت، آخرین هفته از مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های ایران از امروز آغاز می‌شود و پس از انجام بازی‌های این هفته لیست تیم‌های صعودکننده به مرحله نهایی و تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته سوم کامل می‌شود.

استان خوزستان در مرحله گروهی پنج نماینده دارد که تاکنون صعود تیم‌های کارون خرمشهر و نفت امیدیه به مرحله نهایی قطعی شده، پالایش نفت آبادان شانس صعود دارد، فولادنوین اهواز همانند دو فصل گذشته در لیگ دسته دوم باقی مانده و تکلیف استقلال اهواز برای ماندن در جدول مسابقات در بازی فردا مشخص می‌شود.

برنامه کامل دیدارهای هفته بیست‌ودوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور بدین ترتیب است:

گروه اول – سه‌شنبه 24 بهمن 96
* شموشک مازندران – قشقایی شیراز ‏– ساعت 14 – ورزشگاه آزادی بهشهر
* شاهین شهرداری بوشهر –  مقاومت تهران ‏– ساعت 14 – ورزشگاه بهشتی بوشهر
* داماش گیلان – گل ابریشم تهران ‏– ساعت 14 – ورزشگاه عضدی رشت

چهارشنبه 25 بهمن 96
* فولادنوین اهواز – مس نوین کرمان ‏– ساعت 14 – ورزشگاه فولاد اهواز

گروه دوم – چهارشنبه 25 بهمن 96
* استقلال اهواز – شهرداری بندرعباس– ساعت 14 – ورزشگاه ‏تختی اهواز
* پرسپولیس مشهد – استقلال جنوب تهران – ساعت 14 – ورزشگاه  تختی مشهد
* هف سمنان – شهرداری ارومیه – ساعت 14 – ورزشگاه  ولایت    سمنان
* کاسپین قزوین – شهدای بابلسر – ساعت 14 – ورزشگاه  سردارآزادگان    قزوین
* نفت و گاز گچساران – شهرداری کاشان ‏– ساعت 14 – ورزشگاه  شهدای نفت گچساران

گروه سوم – شنبه 28 بهمن 96
* پالایش نفت آبادان – شهرداری فومن ‏– ساعت 14 – ورزشگاه 17 شهریور آبادان
* خیبر خرم آّباد – نفت امیدیه – ساعت 14 – ورزشگاه  تختی خرم آباد
* بعثت کرمانشاه – کیمیا فرآیند تهران – ساعت 14 – ورزشگاه  انقلاب کرمانشاه
* گیتی پسند اصفهان – خوشه طلایی ‏ساوه ‏– ساعت 14 – ورزشگاه  تختی شهررضا
* شهرداری بم – پاس همدان ‏– ساعت 14 – ورزشگاه  فجر بم

جداول رده بندی لیگ دسته دوم کشور فصل 96-97

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: