به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 16
کد خبر: ۲۱۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
تعداد نظرات: ۲۱ نظر
کمالوند: نمی‌گذارم در حق مردم آبادان خیانت شود

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: آدم‌هایی که من دستشان را از زدوبند و انداختن بازیکن بنجل به صنعت نفت کوتاه کردم، دوباره کارهای خودشان را شروع کردند که به تیم من ضربه بزنند.

به گزارش خوزستان اسپورت وبه نقل از تسنیم، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی فردای پرسپولیس - صنعت نفت آبادان، گفت: بازی جام حذفی با لیگ تفاوت زیادی دارد از این لحاظ که لیگ برد و باختش چیزی کم نمی‌کند اما جام حذفی یک طرفش صعود است و طرف دیگر آن حذف از رقابت‌ها.

وی افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است که سابقه قهرمانی هم دارد ما هم علی رغم همه مشکلاتی که داشتیم و داریم یقینا به تهران آمدیم که بازی را ببریم. با تراکتورسازی و گسترش فولاد، پرسپولیس را برده‌ام و دوست دارم صنعت نفت آبادان سومین تیمی باشد که با آن پرسپولیس را شکست می‌دهم. بازیکنان ما با همه مشکلاتی که دارند با انگیزه کامل به تهران آمدند که از اعتبار و نام فوتبال آبادان و صنعت نفت دفاع کنند.

سرمربی صنعت نفت آبادان با اشاره به آخرین وضعیت سوشا مکانی برای پیوستن به این تیم خاطرنشان کرد: من دو دروازه‌بان را چند وقت پیش به باشگاه معرفی کردم که سوشا مکانی یکی از آنها بود. نام دیگر دروازه‌بان را هم نمی‌خواهم بگویم، اما تمایل و خواست باشگاه بیشتر به سمت مکانی بود. این بازیکن چند روزی سر تمرینات ما آمد و با تیم تمرین کرد. ما باید آی‌تی‌سی او را می گرفتیم. مکانی انتظار داشت که قراردادی با او ببندیم تا اگر خدای ناکرده مصدوم شود و یا دست و پایش شکست، بداند که یک قراردادی دارد. هیچ کدام از این اتفاقات رخ نداد و او از آبادان رفت و حالا هم متأسفانه حق با سوشا هست. مشکلات صنعت نفت آبادان آنقدر زیاد هست که به سوشا و بحث‌های این چنینی نمی‌رسیم. الان هم مشخص نیست که مکانی نیم فصل دوم با ما خواهد بود یا خیر.

کمالوند با بیان اینکه می‌خواهم یک پرانتز باز کنم و چیزی در مورد باشگاه صنعت نفت آبادان بگویم، تصریح کرد: ما هفته قبل با پرسپولیس بازی داشتیم و مقابل آنها هم بد کار نکردیم اما در هفته‌ای که گذشت مثل یک بچه سر راهی با ما رفتار کردند. یک نفر به تمرینات ما سر نزد و کسی هم پاسخگو نیست. مشکلات مالی در صنعت نفت وجود داشت و حالا هم بیشتر شده است. حالا می‌گویند که پول به حساب باشگاه آمده اما بازیکنان ما چیزی ندیدند. این برای خود من هم یک علامت سوال بزرگ است که چرا باشگاه به بازیکنان پول نمی‌دهد. من الان خیلی مختصر در این مورد صحبت می کنم اما ان‌شاءالله فردا بعد بازی مفصل از مشکلات خواهم گفت.

وی ادامه داد: ما یک تیم مردمی هستیم. تیم‌هایی مانند صنعت نفت، تراکتورسازی و سپاهان پشتوانه مردمی دارند و مردم هم آنها را دوست دارند اما تیم صنعت نفت در سال‌های گذشته به خاطر سوءمدیریت و مشکلاتی که داشت در لیگ برتر عملکرد آسانسوری داشت یعنی یک سال در لیگ برتر بود و دو سال در دسته یک قرار داشت، در سال‌های قبل مردم از صنعت نفت ناراضی بودند اما امسال ما به لطف خدا و تلاش و همت بازیکنان جایگاه با ارزشی داریم. وقتی صنعت نفت بالاتر از تراکتورسازی، ذوب آهن و سپاهان است نشان می‌دهد که یک چیزهایی از خودش نشان داده است.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: آدم‌هایی که من دستشان را از زد و بند و انداختن بازیکن بنجل به صنعت نفت کوتاه کردم دوباره کارهای خودشان را شروع کردند که به تیم من ضربه بزنند. سال گذشته یک بازیکن کلمبیایی به نام دنی سانتویا در صنعت نفت حضور داشت که می‌گفتند آن‌جا دست فروش بوده است. یکی دو بازیکن بنجل خارجی دیگر نیز سال گذشته در صنعت نفت بودند. آن بازیکنان بنجل و بی کیفیت حالا جای خودشان را به مگنو باتیستا، کرار جاسم، شیمبا و مسعود ابراهیم‌زاده داده‌اند. معلوم است منافع یکسری افراد به خطر افتاده و حالا مشکل تراشی می‌کنند. بنده خداها که دیگر نمی‌توانند بازیکن بنجل و بی کیفیت به صنعت نفت قالب کنند باید هم برای تیم حاشیه بسازند و الان ناراحت باشند.

کمالوند اضافه کرد: شما نگاه کنید که هیچ کدام از مربیانی که در سال‌های گذشته در آبادان بودند تا آخر سال دوام نیاورده و همگی فرار کردند. اینها الان می‌خواهند من هم فرار کنم اما نه من بیدی هستم که با این بادها بلرزم و نه مردم، مردم گذشته هستند. مردم آبادان عاشقانه صنعت نفت را دوست دارند و با آن زندگی می‌کنند. من می‌خواستم جایگاه صنعت نفت نسبت به سال‌های گذشته بهتر شود اما با کارشکنی‌هایشان نمی‌گذارند. با وجود اینکه نتایج خوبی هم گرفتیم اما کار را برای ما سخت کرده و می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: من همه این صحبت‌ها را به بعد از بازی فردا موکول می‌کنم. شاید حتی لازم باشد به یکسری از جاها بروم و توضیحاتی هم در این مورد ارائه کنم. من باید بدانم که چرا برای‌آوردن بازیکنان بهتر به آبادان مقاومت می‌شود. به اذعان خیلی از برنامه های تلویزیونی که کارشناسی می‌کنند بهترین خارجی‌ها در صنعت نفت توپ می‌زنند. من باید هم بهترین بازیکنان را بیاورم و بازیکنانم بهترین عملکرد را داشته باشند چون اگر غیر از این شود خیانت به مردم مظلوم و دوست داشتنی آبادان است. من الان سربسته صحبت کردم اما فردا خیلی شفاف، خیلی از حرف‌ها را خواهم گفت. همه ما یکپارچه به تهران آمدیم تا خوب بازی کنیم. پول نمی‌دهند ایراد ندارد، در آستانه بازی حساس‌مان سر تمرینات نمی‌آیند، ایراد ندارد. با ما مثل بچه سرراهی برخورد می‌کنند، ایراد ندارد اما بازیکنان خوب من فردا بهترین عملکردشان را مقابل پرسپولیس خواهند داشت و من هم بعد بازی خیلی حرف‌ها دارم که بزنم.

کمالوند در ادامه با صحبت‌های خبرنگاری مواجه شد که به او گفت قبل از آغاز فصل شنیده شده که برخی بازیکنان گفتند صنعت نفت پول ندارد و بازیکنان شما هم با همین اوضاع حاضر شدند به این تیم بپیوندند اما حالا چرا از مشکلات مالی گلایه می‌کنند. کمالوند در این حین با تعجب گفت: چه کسی این حرف‌ها را گفته است؟! چه کسی این صحبت‌های سراسر کذب را به شما زده است؟! لطفا با سند و مدرک حرف بزنید. اگر حرفی دارید همین جا و مقابل جمع به من بگویید، ما که با یکدیگر قایم باشک بازی نداریم. من قبل از امضای قراردادم نزد معاون وقت وزیر نفت رفتم اما حرف‌های او با وضعیت الان و البته آن چیزهایی که شما می‌گویید 180 درجه فرق داشت. آنها به ما قول مساعد دادند که بودجه صنعت نفت خیلی بیشتر از اینها شود.

وی اظهار داشت: من هم قول و تعهد دادم که صنعت نفت در پایان فصل رتبه تک رقمی کسب کند. سال گذشته همین موقع تیم کاندیدای سقوط بود اما بازیکنان 50 درصد از قراردادهایشان را گرفته بودند. امسال تیم می‌خواهد سهمیه بگیرد، پول که نمی‌دهند هیچ، یک نفر سرتمرینات هم نمی‌آید که به آنها سر بزند. من خیلی از این چیزها را می‌فهمم و فردا مفصل راجع به آنها صحبت خواهم کرد.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره اینکه آیا موافق دراختیار گذاشتن بازیکنان ملی‌پوش پس از هر بازی به کارلوس کی‌روش هستید؟ عنوان کرد: نمی‌خواهم یک کلمه هم چیزی در این مورد بشنوم. کی‌روش هر چه بگوید راست گفته و حق دارد. اصلا کی‌روش الان بگوید در پشت بام تمرین کنید من این کار را انجام می‌دهم. کی‌روش تصمیمی نمی‌گیرد که به ضرر فوتبال ایران باشد. مثل کی‌روش اصلا تا این لحظه به فوتبال ما نیامده و ما باید غرور را کنار بگذاریم و از او یاد بگیریم، الان کی‌روش بگوید شب است من هم قبول می‌کنم و می‌گویم شب است.

کمالوند ادامه داد: هرچه کی روش می‌گوید من آن را قبول دارم. مگر ما تاکنون مربی رئال مادرید و منچستر در کشورمان داشتیم که حالا با کی‌روش مخالفت می‌کنیم. من می‌گویم حتی در تمرینات تیم ملی هم به 14 یا 15 ایرانی اجازه بدهند به کمپ تیم ملی بروند و از کی‌روش یاد بگیرند. مگر مثل کی‌روش گیرمان می‌آید؟ یک تشکر ویژه هم از آقای تاج دارم که نگذاشت کی‌روش از ایران برود. تیم ما الان 4 سال است که در آسیا نباخته یعنی یک چیزی وجود دارد. شانسی نمی‌شود این نتایج را گرفت. زمانی کره جنوبی حریف مستقیم ما بود و تن و بدن ما از نام این تیم می لرزید اما آنها الان چند سال است که نتوانسته‌اند ایران را ببرند. باید واقع بین باشیم. کی‌روش امکانات می‌خواهد، حق دارد الان سال جام جهانی است و همه باید کمک کنند. منافع ملی جمهوری اسلامی ایران به هر چیز دیگری ارجحیت دارد و باید تمام تمرکزمان را روی تیم ملی بگذاریم که قرار است در جام جهانی بازی کند. کی‌روش بهترین مربی تاریخ فوتبال ایران است.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲۱
امین دریساوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
7
درود به شرفت فراز آبادانی از حق تیم محبوبمون دفاع کن اجازه نده به صنعت خیانت کنند چرا پولی که اومده تو حساب باشگاه نمیذارن به دست بازیکنا برسه؟ هدف اینا چیه واقعا؟
mohammad27
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
7
دمت گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
6
سلام بر کمالوند زحمتکش
کمال عزیز مردم زحمتکش آبادان در اقصی نقاط کشور و حتی در بیشتر کشورهایی که مهاجرین رفته اند پشتیبان شما و دعای خیرشان بدرقه راه شما و خانواده گرامی است.لطفا وارد بحث با اینگونه افراد نشوید و وقت خود را صرف کارهای بزرگتر کنید .خداوند حافظ شما باشد. در ضمن اگر ممکن است در مقابل تیم پرسپولیس از مدفعان بخواهید جلوتر بازی کنن و زود عقب نکشند و فاصله خطوط را حفظ کنند .چرا که در بازی قبلی دیدید هر چه مدافعان به عقب بیایند و در هیجده قدم خودی دفاع کنند امکان گل خوردن با یک شوت ساده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
6
هدف مشخصه . تعدادی از هیئت مدیره که تهران نشین هم هستن خود و خانواده هایشان پرسپولیسی هستن و دقیقا شدن جاده صاف کن پرسپولیس و مدتهاس با ندادن پول تیم را به حاشیه بردن و بازی قبل را بازیکنا بدون انگیزه بازی کردن و باختیم حالا هم علی رغم اینکه پول در حساب باشگاس ولی دارن سنگ اندازی میکنن که قبل از بازی فردا پول به تیم تزریق نشه تا بازهم یک صنعت نفت بی روحیه مقابل پرسپولیس قرار بگیره و نتونه کاری بکنه . تف به این فوتبال کثیف لعنت به افرادی که در باشگاه یا بیرون باشگاه هستن تا نگذارن تیم به آرامش برسه و درود به شرف وصف ناپذیره فرازخان کمالوند . همینجا به این افراد میگیم هسته هایی از جوانان را تشکیل داده ایم تا اگر تیم نتیجه نگیره حسابی از شرمندگی این ملعونان در بیایم . حتی خانواده های اونها هم باید جوابگو باشن که خواهند بود .
rama
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
8
مرگ بر هییت مدیره پرسپولیسی.
امام خمینی یه جا به مسوولین گفت از اون روز بترسید که مردم باطن خراب شما رو متوجه بشن.
این الان شامل هییت مدیره نفت هم میشه و باطن اونا داره رو میشه صد البته مشخصه دنبال سقوط تیم هستن تا از وزارت نفت بتونن پول تلکه کنن.
اروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
1
5
اگر بازی تو این هوای آلوده برگزار بشه حق صنعت خورده میشه چون استقلال امروز بازی نکرد به گواه کارشناس هوا شناسی فردا از امروز کثیفتره ولی این مسئولین شمشیرشونو برای مردم آبادان از رو بستن پس هر اتفاقی افتاد مقصر اینها هستن آقایون تا دیرتر نشده بیدار شید با مردم دشمنی تا کی
فولاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
2
5
پورموسوی یه کمی از کمالوند یاد بگیر غیرت و تعصب رو !!!
صنعت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
7
همه حرف های شما هم درست است ! هر مربی که بخواهد کاری برای فوتبال آبادان بکند ، فراری اش می دهند . آقای قاسمپور ۱۱ بازیکن تیم را تعویض کرد به این امید که نفوذ مفتخور ها و مداخلین را قطع کند اما نشد ، او را هم فراری دادند . شما فراز عزیز ، همانطور که بارها گفته اید بیدی نیستید که از این باد ها بلرزید ، فردا مردانه بازی کنید و ما تمام قد از شما حمایت می کنیم چون این وزارت نفت و مقامات شهری هستند که در برابر مردم فوتبال دوست آبادان تسلیم می شوند . در مورد کیروش هم درست میگویید ، بعد از جام کیروش از ایران میرود و جانشین او چند بازی با تیم او نتیجه میگیرد و در آخر سقوط تیم ملی شروع میشود تا به التماس خواستار بازگشتش شویم ! به امید موفقیت در بازی فردا ، خداوند یارتان باد...
Ramos
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
6
از هواداران نفت ابادان خواهش می کنم در ورزشگاه ازادی یا در ابادان طوری کمالوند رو تشویق کنن که خود فراز هم تعجب کنه .
فقط فولاد
|
Germany
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
5
دوستان ابادانی تو رو خدا نزارین کمالوند بره .و پشت اون باشید .نزارین مسوولین کثیف هییت مدیره تیم رو خراب کنن .تجمع کنید اعتراض کنید
rama
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
5
فراز عزیز سالهای قبل منوچهر سالیا تیم رو از نابودی نجات داد،جنگید و با دست خالی تیمو حفظ کرد و تیمو به سطح اول برگردوند و با بی مهری کنار گذاشته شد. الان شما برای ما یه منوچهر سالیای دیگه باش و باش و مبارزه کن. مردم ابادان پشتت خواهند بود. یه بار برا همیشه بزار دست اونایی که این سالها دنبال نابودی نفت ابادان بودن رو بشه و از باشگاه بیرون انداخته بشن. دنبال قهرمانی جام حذفی باشین و با غیرت ادامه بدین. اراده خواستن رو به تیم برگردون تا دشمنان نابود شن
اروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
5
فقط اگه لابی پرسپولیس اینقدر تو فدراسیون وتلویزیون قویه بخاطر اسپانسرا و تبلیغات و بازی برگزار شد آقای کمالوند وبازیکنای با غیرت صنعت حرفه ای بازی کنید ومحکم بازی کنید نزارید اسیر خشونت اونا قرار بگیرید شما هم کتک بزنید وگول چهره های خشن اونا قرار نگیرید خصوصا جلال حسینی وکامیابی نیا مسلمان شما از اونا خشنتر باشید بازی قبل تمام دفع توپاشون مخصوصا حسینی با استفاده از دستا رو شونه بازیکنان ما بود آقای کمالوند باید بعضی از دقایق بازی را قطع کنیم همینطور اعتراض به داوری در جریان بازی یادت نره بازی قبل در جریان بازی نبودی باید برای تمام دقایق برنامه داشته باشی فراز عزیز هر تیمی بخواد ساکت وغیر حرفه ای بازی کنه حقش خورده میشه
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
5
بابا چرا پول بازیکنان نمیدن اخ به چه کسی باید گفت بازیکن روحیه ندارند. اقای عیسی زاده باز هم شروع کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
2
درود بر شرفت آقای کمالوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
2
آقای کمالوند خدا پشت پناهت باشه شما بهترین وپاکترین مربی هستین لطفا از موضع خودتون پایین نیایید ومحکم جلوی مسولین نالایق بایستید ما مردم هم از شما حمایت میکنیم
کرم رضا روشنی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
2
چرا این چند روزه هوادارا سرتمرین تیم نرفتن چطور بازیکن روحیه داشته باشه جلو پرسپولیس تادندان مسلح دوام بیاره زشت وافعا
تعصب ابادان
|
United States
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
2
درود برشرفت اقای کمالوند ما تا اخرین لحظه پشت تیممون وشخص خود کمالوند هستیم بنازم به غیرت تعصبت اقای کمالوند حق مردم مظلوم ابادان از اینها بگیرین مرگ بر مسئول پرسپولیسی ابادان برزیلته کمالوند دوست داریم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
2
نامی که در آبادان ماندگار شد ؛ فراز آبادانی ؛ دوست داریم
مازیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
2
فراز خان اگه همینجور ادامه بده مثل قاسمپور و سالیا خودش رو جاودانه میکنه ولی ما هواداران هم وظیفه داریم کنارشون باشیم و حق تیممون رو بگیریم به عنوان جز کوچکی از هواداران بزرگ صنعت اعلام میکنم وای به حال هیت مدیره اگه مشکل بی پولیه تیممون حل نشه
خودتون جمع کنید و برید وگرنه براتون بد میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
2
فقط نمیشه از فراز توقع داشت . ما مثلا هوادارا هم باید تکانی بخودمون بدیم باید بریم جلوی باشگاه و فریادمونو برسر اونها بکوبیم و خاعنین را رسوا کنیم .
سیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
0
2
درود بر آقا فراز بزرگ لعنت بر مدیرانی که تو نفت هستن اما نگران سرنوشت پرسپولیس هستن البته نباید از ا ونها گله کرد وقتی دولت وزارت خارجه و دراس انها رییس جمهور ب دنبال گرفتن حق و حقوق پرسپولیس هست و بدهکاری میلیاردی اونهارا میده از میران نفت چ انتظاری میشه داشت لعنت بر تبعیض لعنت بر دو رویی لعنت بر پرسپولیس
نام:
ایمیل:
* نظر: