به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 16
کد خبر: ۲۱۱۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
کریمی: بازیکنان تصمیم گرفتند بازی را متوقف کنند

خوزستان اسپورت- بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ویسی در بیرون کشیدن تیم در دیدار مقابل سپاهان نقشی نداشت، او روی نیمکت نشسته بود و تکان نمی‌خورد این تصمیمی بود که بازیکنان گرفتند که کنار خط آمدند تا با سرپرست تیم صحبت کنند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، فرید بهزادی کریمی پس از تساوی یک بر یک استقلال خوزستان مقابل سپاهان به خبرنگاران اظهار داشت: مقابل تیم خوب سپاهان خوشبختانه نمایش قابل قبولی داشتیم و توانستیم یک امتیاز در خانه حریف بگیریم. با این تساوی شرایطمان در جدول خوب شد.

وی در مورد اینکه اوایل مسابقه به خاطر شعارها علیه ویسی کنار زمین آمدید، گفت: ویسی در یک فصلی که در سپاهان بود خیلی زحمت کشید و در این تیم پوست‌اندازی کرد اما هواداران امروز به او بی‌احترامی کردند. با توجه به این شعارها اما ویسی در بیرون کشیدن تیم دخالتی نداشت. او روی نیمکت نشسته بود و تکان نمی‌خورد این تصمیمی بود که بازیکنان گرفتند که کنار خط آمدند تا با سرپرست تیم صحبت کنند.

بازیکن استقلال خوزستان درمورد گلی که به ثمر رساندند گفت: ما می‌خواستیم به گل برسیم و به همین دلیل موسی کولی‌بالی جلو کشیده بود و پاس خوب او باعث شد که به گل برسیم.

وی درمورد اینکه نظرتان راجع به شرایط آینده سپاهان چیست، گفت: درست است سپاهان بدشانسی‌آورده است اما یکی از تیم‌های پرمهره ایران است. در همه پست‌ها بازیکنانش جزء بهترین‌ها هستند. امیدوارم با پایان بدشانسی‌ها آنها هم نتیجه بگیرند. کرانچار در راس کادر فنی این تیم بسیار خوب است. سال گذشته من با او کار کردم و کارش عالی است. اگر توپ‌هایشان در بازی‌های قبلی وارد دروازه می‌شد جایگاهشان اینجای جدول نبود.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: