کد خبر: ۱۸۱۴۰
تاریخ انتشار:۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰
سرمربی جدید فولاد خوزستان انتخاب شد
سرمربی جدید فولاد خوزستان انتخاب شد

خوزستان اسپورت- سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان تا ساعاتی دیگر وارد ایران خواهد شد.

به گزارش خوزستان اسپورت، سرمربی جدید تیم فولاد خوزستان که در پایان جلسه‌ی روز چهارشنبه گذشته اعضای هیئت مدیره این باشگاه در تهران انتخاب شده است، تا ساعاتی دیگر وارد ایران خواهد شد.

اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد طی دوهفته اخیر در خصوص گزینه‌های مختلفی برای مربیگری این تیم به بحث و بررسی پرداختند. مربیان مطرح ایرانی نظیر گل‌محمدی و قلعه‌نویی گزینه‌های مورد تأیید تعدادی از اعضای هیئت مدیره بودند، مدیرعامل باشگاه فولاد خواستار انتخاب کورش موسوی بود و یک عضو تأثیرگذار هیئت مدیره باشگاه فولاد نیز به حضور مربی خارجی تأکید داشت.

علیرضا اژدری‌زاده، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان که به‌عنوان سخنگوی این باشگاه در دوره نقل‌وانتقالات تعیین شده است، بامداد امروز (جمعه) در مصاحبه با تسنیم در رابطه با نتایج جلسات هیئت مدیره فولاد خوزستان و انتخاب سرمربی این تیم در فصل 96-97 عنوان کرد که در حال بررسی و جمع‌بندی در خصوص گزینه‌های مربیگری فصل آینده فولاد هستند و هنوز معلوم نیست که سعداوی مربی فصل بعد فولاد باشد یا از بین گزینه‌های داخلی و خارجی یک سرمربی جدید انتخاب شود.

اما اخبار رسیده از باشگاه فولاد خوزستان حاکیست که سرمربی جدید تیم فولاد از روز چهارشنبه گذشته انتخاب شده و مراحل نگارش و امضای پیش‌نویس قرارداد وی نیز به انجام رسیده است. این مربی اهل کشور پرتغال که سابقه مربیگری در چند کشور را داشته است، تا ساعاتی دیگر وارد ایران می‌شود و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، تا فردا (شنبه) قرارداد رسمی‌اش در دفتر باشگاه فولاد خوزستان به امضا خواهد رسید.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم فولاد خوزستان در سال 85 نیز یک مربی شناخته شده از کشور پرتغال به‌نام آگوستو ایناسیو را استخدام کرده بود. ایناسیو در دور برگشت لیگ برتر فصل 85-86 و لیگ دسته اول ایران در فصل 86-87 هدایت سرخ‌پوشان فولاد را به‌عهده داشت و هم‌اکنون مربیگری تیم الزمالک مصر را به‌عهده دارد.

تیم فولاد خوزستان در 2 سال اخیر جایگاه خوبی در جدول رده‌بندی لیگ برتر نداشته است، اما مدیران باشگاه به هواداران وعده داده‌اند که فصل جدید با نتایج خوب تیم فولاد همراه خواهد شد.