کد خبر: ۱۶۱۶۵
تاریخ انتشار:۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
عکس/ملی‌پوش آکادمی فولاد به استقلال پیوست
عکس/ملی‌پوش آکادمی فولاد به استقلال پیوست

خوزستان اسپورت- بازیکن ملی‌پوش آکادمی فولاد خوزستان با عقد قراردادی به تیم استقلال خوزستان پیوست.

به گزارش خوزستان اسپورت، وحید نامداری مهاجم تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران و باشگاه فولاد خوزستان، با عقد قراردادی به استقلال خوزستان پیوست تا این تیم را در نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال کشور همراهی کند.

این بازیکن 17 ساله خوزستانی از بهترین محصولات آکادمی فولاد خوزستان بوده که به تیم ملی نوجوانان ایران راه یافت و پیراهن شماره 10 این تیم را در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا بر تن کرد.

قرارداد قبلی وحید نامداری با باشگاه فولاد خوزستان در تابستان امسال به پایان رسید و پس از اینکه این باشگاه اقدام به تمدید قرارداد با این بازیکن نکرد، چند تیم لیگ برتری خواستار جذب نامداری شدند که در نهایت با عقد قراردادی به استقلال خوزستان ملحق شد تا در نیم‌فصل دوم برای این تیم توپ بزند.

محمد شریفی کاپیتان، معراج اسماعیلی و وحید نامداری مهاجم تیم ملی نوجوانان ایران سه بازیکن پرورش یافته در آکادمی باشگاه فولاد خوزستان که تابستان امسال با تیم ملی نوجوان به مقام نایب قهرمانی نوجوانان آسیا رسیدند، اما با توجه به عدم تمدید قراردادهایشان با باشگاه فولاد خوزستان، به سایر تیم‌ها پیوستند.

مسئولان باشگاه فولاد خوزستان که در دوره نقل‌وانتقالات زمستانی در جذب بازیکن و تقویت تیم اصلی‌ این باشگاه ناکام مانده‌اند، این بار با جدایی بازیکنان نخبه و ملی‌پوش آکادمی فولاد که با هزینه چندین ساله این باشگاه پرورش یافته‌اند، روبرو هستند.

عکس/ملی‌پوش آکادمی فولاد به استقلال پیوست